ГоловнаАстрологіяПодарунок для Лева: чому цей знак віддає перевагу і як правильно вибрати...

Подарунок для Лева: чому цей знак віддає перевагу і як правильно вибрати презент для Лева

Зодіакальний знак Лева об’єднує людей, які народилися з 23 липня по 23 серпня. Це сонячний знак. Його душа неймовірно широка і щедра, як і саме Сонце. В нього велика купа прихильників і своє коло друзів. Якщо потрібно зробити подарунок для Лева, слід добре поміркувати, як правильно вибрати презент, щоб він сподобався. А для цього треба знати, чому цей знак віддає перевагу і що йому насправді подобається. Впоратися з цим завданням допоможуть поради астрологів.

Подарунок для Лева: поради, як вибрати подарунок

Подарунок для Лева: чому цей знак віддає перевагу і як правильно вибрати презент для Лева
Корисні поради допоможуть вибрати подарунок для Лева

Вибираючи подарунок для Лева не можна бути дріб’язковим. Дешевий подарунок Лев просто не зрозуміє. Дорогий подарунок в очах Лева – це ознака уваги до нього. Того, що дарувальник поважає і по-справжньому цінує представника цього знаку. Ось чому дорогий подарунок на стільки важливий для Лева.

Подарунок для Лева обов’язково повинен бути вишуканим, щоб ним можна було, як милуватися, так і показувати знайомим.

Якщо склалася ситуація, що коштів на вартісний подарунок не вистачає, можна купити дрібничку, але обов’язково модного бренду. Головне, що слід пам’ятати, вибираючи подарунок для Лева: «Краще менше і дорожче, ніж більше, але дешевше».

Лев оцінить не тільки подарунок, але і його упаковку. Тому слід зробити стильну упаковку для подарунка.

Дуже важливо, щоб Лев отримував подарунок у врочистий момент. Це той випадок, коли пафос і хвалебні привітання будуть доречними.

Знак Зодіаку Лев звик завжди бути в центрі уваги і, звичайно ж, першим. Будь-які прикраси, аксесуари та парфуми дорогих брендів: ремінь, брелок, сумочка, ручка тощо, які підкреслять його високий статус, завжди припадуть йому до душі.

Подарунок для Лева: квіти і ювелірні прикраси

Які квіти слід вибирати для подарунку Леву

Представники Лева, особливо жінки, обожнюють квіти. Але це повинні бути дорогі квіти і у великій кількості, або пишні і помпезні букети. Можна дарувати багато троянд на високій ніжці з великим бутон різних відтінків. Екзотичні букети також сподобаються Леву. Вадливо, щоб букет був стильно оформлений. Якщо на упаковці букета буде логотип відомого салону квітів, Лев по-справжньому оцінить такі квіти.

Вишукані ювелірні прикраси для Лева

Лев – сонячний знаку, тому вибір для подарунку – золоті прикраси. Але це не повинні бути каблучки  з цирконієм. Лев сприймає лише дорогоцінне каміння – діаманти, смарагди тощо. Якщо немає коштів на такий цінний подарунок, можна придбати авторську роботу. Лев оцінить індивідуальний підхід і буде пишатися авторською каблучкою, яка має вишуканий дизайн.

Подарунок для Лева: техніка і предмети побуту

Техніка

Для Лева не головне, щоб він був практичним. Однак представники цього знаку цінують будь-яку якісну техніку останніх моделей і стильного дизайну. Лев завжди перебуває у центрі уваги, тому престижна модель телефону, планшету або іншого гаджету, сподобаються йому. Важливо, щоб ця техніка була престижної марки і останньої оновленої лінійки.

Побутові предмети

Якщо предмети побуту не від відомих дизайнерів чи не входять до можних трендів, краще їх не дарувати. Лев оцінить набір шовкової постільної білизни, посуд з китайського фарфору, антикварне трюмо і т.д., але не менше. Набір чашок з найближчого універсаму його просто образить, тому краще не купувати дешеві речі взагалі.

Подарунок для Лева: парфум і дещо з дрібничок

Який парфум подобається Леву?

Яскраві і люблячі себе Леви віддають переваги тільки дорогій парфумерії і косметиці. Особливо вони оцінять подарунок, якщо парфум від відомих брендів і хіт останнього сезону. Але і класичні аромати він сприйме схвально, якщо вони вказують на статус і підкреслюють високий матеріальний рівень.

Різні дрібнички

Якщо хочеться просто побалувати Лева, можна дарувати різноманітні дрібнички: зажим для краватки, модний брелок, ключницю, чохол на телефон тощо. Головна умова, щоб ця річ була відомого бренду і підкреслювала високий рівень.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст