ГоловнаАрхівОсіннє рівнодення 2021: коли і що потрібно обов’язково зробити

Осіннє рівнодення 2021: коли і що потрібно обов’язково зробити

У вересні є дні сили, до яких входить осіннє рівнодення 2021. Фахівці вважають, що важливо не лише правильно провести цей важливий день, але й підготуватися до цієї астрономічної і астрологічної події. і підготуватися треба заздалегідь, щоб день осіннього рівнодення став початком нового життєвого етапу

Осіннє рівнодення 2021: коли відбувається, точна дата

Дата осіннього рівнодення 2021

Рівнодення цієї осені відбувається 22 вересня 2021 року о 22-21 (київський час). Це важливе астрономічне і астрологічне явище.

З дня осіннього рівнодення починається астрономічна осінь, яка потім переходить в зиму. І як ми знаємо, день буде все більше і більше зменшуватися, а ніч триватиме все довше. Так буде відбуватися аж до зимового сонцестояння. І вже після довгих темних вечорів, з грудня ми знову поступово почнемо повертатися до наших довгих сонячних днів.

В день осіннього рівнодення, точніше в ніч з 22 на 23 вересня – тривалість ночі буде така сама, як і тривалість дня.

В цей день у різних народах відбувалися святкування. Наприклад, слов’янські народи в цей день святкували Весілля свічки чи ще одна назва – Сороки. У наших предків було правило спостерігати за прикметами в цей день і провести день осіннього рівнодення у святкуванні – танцях, музиках, ярмарках. Тобто проводилося веселе святкування.

Що потрібно обов’язково зробити і як правильно підготуватися на день осіннього рівнодення 2021

День осіннього рівнодення 2021: як підготуватися

День осіннього рівнодення у вересні, як вже зазначалося, входить до днів сили, про які ми щомісяця інформуємо наших читачок.

Особливість цьогорічного дня осіннього рівнодення з астрологічної точки зору полягає в тому, що напередодні – 21 вересня, проходить Повня  в знаку Овна. І це, безумовно, вплине і на наступну добу, коли настає осіннє рівнодення.

Фахівці зазначають, що до 22 вересня, вкрай необхідно завершити важливі справи, щоб перехід у нову астрологічну пору пройшов вдало і не потягнув за собою проблеми.

Потрібно завершити справи, які тягнуться довгий час

Наприклад, якщо ви ще взимку планували піти на курси, тоді, нарешті, запишіться. Важливо це встигнути зробити до 22 вересня. Тобто все, що чомусь «зависало», треба закінчити: наприклад, розпочатий давно ремонт, запланований переїзд, пошити омріяну нову сукню, нарешті почати ранкові пробіжки. Завершивши те, на що давно не вистачало часу, грошей, сил… тим самим ви підбиваєте риску і спокійно заходите в новий етап життя без боргів, які можуть лягати на вашу карму.

Осіннє рівнодення 2021: необхідно позбутися мотлоху як в душі, так і в домівці

Часто в домівці накопичуються речі, які практично не використовуються. Крім того, що вони займають місце. Потребують час для догляду, вони ще й можуть залучати негативну енергетику в домівку.

Крім речей, дуже важливо очистити свої думки від негативу і позбутися емоційного «мотлоху». І тут підтримка Повні, яка буде напередодні, допоможе своєю енергетикою. Тобто все погане, що назбиралося у душі і в житті, потрібно викинути. До 22 вересня потрібно звільнити свої думки і емоції від страху, поганого настрою, зневіри.

Обіцянки повинні бути виконані

В день осіннього рівнодення всі обіцянки, які ви давали раніше, необхідно виконати. В ідеалі – ще до настання цього дня. Обіцянки взагалі повинні бути завжди виконані, інакше таке не дотримання свого слова може потягнути за собою кармічні борги.

Будуємо плани на майбутнє

На відміну від попередніх пунктів, плани на майбутнє краще складати в день осіннього рівнодення. Це важливо, тому що цей день являється містком між минулим і майбутнім – ми завершили всі справи і позбулися того, що нас тримає в минулому і тепер сміливо будуємо плани на майбутнє. Звичайно продумати те, що ми хочемо досягти, отримати, слід заздалегідь. В день осіннього рівнодення слід їх чітко сформулювати. Ці плани повинні бути реалістичними і мати під собою підгрунтя. Тобто не можна планувати просто стати багатим, а, наприклад, я йду на курси іноземної мови, щоб покращити свої знання і мати гарну роботу з гідною зарплатнею.

Дні сили у вересні 2021

Небезпечні дні вересня 2021

Важливі астрологічні події в перший місяць осені

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст