ГоловнаАрхівМодні відтінки блонд 2023 сподобаються багатьом жінкам

Індустрія моди та краси пропонує нові тренди на наступний рік, фахівцями заявлено десятки відтінків блонду 2023 на вибір. Блондинки можуть дізнатися, які модні тренди несе колір блонд на 2023 рік і ці ідеї багатьом жінкам сподобаються. Зазначимо, що запропоновані на світових подіумах новації, допоможуть спростити догляд за фарбованим волосся і при цьому дають вибір для вишуканої зачіски кольору блондин. Отже, нижче представленні деякі світові тренди кольору блонд та ідеї з фото блондинок

Модні тренди кольору блонд 2023

Багато жінок знебарвлюють волосся, тому що світліші тони підходять майже всім. Головне правильно підібрати відтінок. Стаючи блондинкою, ви привертаєте до себе увагу. Але натуральних блондинок та блондинів дуже мало, всього лише близько 3% населення світу насправді блондини.

Модний колір волосся Блонд 2023 пропонує безліч цікавих рішень для тих, хто хоче перефарбуватись у блондинку.

Зараз у моді різні відтінки блонд для волосся:

  • Бежевий блонд – цей колір не яскравий, а досить ніжний і порівнянний із класичним середнім або золотистим блондом. Колір волосся особливо красиво і природно виглядає з легкими відблисками. Локони виглядають так, ніби сонце випалило їх на певних ділянках.
  • Темно-русявий – в цьому варіанті волосся блонд злегка переходить у русявий відтінок. Можна подумати, що це вже не блонд, а русявий.
  • Попелястий блонд – як випливає з назви, цей блонд більш матовий або сірий і відрізняється в першу чергу холодним відтінком. Такий варінат дуже актуальний для тих, у кого є сиве волосся.
  • Світло-русявий – дуже світлий тон. Бувають тут і різні підтони, наприклад світло-золотистий блонд.
  • Платиновий блонд – найсвітліший блонд з усіх.
  • Полуничний блонд – цей колір волосся є блондинку з легким рожевим відтінком, який вже кілько років знаходлиться в тренді і не здає свої позиції й на прийдлешній 2023 рік

Платинове світле волосся – класика відтінку блонд в тренді 2023

Такий відтінок блонд не призначене для людей з дуже білою шкірою, . щоб отримати справжні блонд платиновий, може знадобитися кілька наборів відбілювачів, щоб отримати цей ультрасвітлий відтінок, але це часто коштує витрачених зусиль. Це довели модні покази Домів моди Givenchy, Valentino, Halpern та Yohji Yamamoto.

Платиновий відтінок
Givenchy, Valentino, Halpern та Yohji Yamamoto

Ультракоротка стрижка у платиновому кольорі блонду створює образ сміливої та рішучої жінки

Ультракоротка стрижка плтинової блондинки 2023

Модні відтінки блонд 2023 залишають актуальним світле волосся з меліруванням

Світле волосся 2023 з меліруванням – буде популярним трендом в салонах краси по всьому світу. На сьогоднішній день існує кілька технік, які дозволяють зробити мелірування дуже природним і красивим. Не забуваємо про омбре та балаяж (особливо актуальний влітку).

Модні відтінки блонд 2023 залишає актуальним світле волосся з меліруванням

Попелястий блонд 2023

Цей відтінок блонду має декілька варіацій. Фахівці звертають увагу, що попелястий відтінок слід обирати з обережністю, тому що це колір, який може зробити вас старшою, або, якщо він стане занадто світлим, він також може зробити вас більш блідою.

Модний колір волосся 2023 Попелястий блондин

Блондинка з попелястим відтінком - трендовий колір прийдешнього року

Колір Попелястий блонд холодних відтінків 2023

Попелястий блонд дуже актуальний відтінок для жінок, в яких є сиве волосся, тому що він чудово маскує сивину і при цьому ви матимете модний колір волосся.

Модні відтінки блонд 2023: «брудна» блондинка

Гарна новина, про яку ми писали на початку статті, а саме про те, що в чомусь модні тренди блонду в чомусь допоможуть полегшити життя. Мова йде про те, що вже немає такого прискіпливого ставлення до непрофарбованих коренів волосся у блондинки. Можливо, на це вплинула світова пандемія ковіду, коли доступ до перукарні й до засобів догляду, були обмежені. Для українок, зважаючи на ситуацію, цей тренд особливо актуальний. Адже не завжди є можливість довести до ідеалу своє блондинисте волосся.

В моді прийдешнього року стилісти віддають велику частку безладу сплутаних світлих локонів. Часто з кількома карамельними відтінками, доданими, як основні моменти, ця тенденція кольорів була представлена на подіумах Valentino, Tiffany Brown Designs і Halpern

Valentino, Tiffany Brown Designs і Halpern
Valentino, Tiffany Brown Designs і Halpern

Базові відтінки Блонд: який тон вибрати для фарбування? Приклади з фото

Модні зачіски осінь 2022 та на 2023 рік

Ви не можете копіювати текст