ГоловнаКрасуняТренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік

Тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік

Фешен індустрія продовжує знайомити і показує основні тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік. В моді короткі, ультраоб’ємні чи шикарні коси та косички, а також цікаві варіанти хвоста. Фото модних трендів зачісок допоможуть оновити ваш стиль

Тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік: глянцеве волосся

Тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік: глянцеве волосся

Чудова новина – сумнозвісний тренд на рідке волосся змінився дзеркальними зачісками, які змушують кожне м’яке, блискуче, шовковисте пасмо красиво відбивати світло. Глянцеве волосся створює образ витонченої жінки, яка сповнена романтики. І в сучасному складному світі, який так швидко змінюється, такий романтичний образ у поєднанні зі стильним одягом, дуже доречний.

Коси та косички – в тренді зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік

Коси та косички – в тренді зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік

Будь то дуже довгі і розташовані на маківці, тонкі, які делікатно обрамляють обличчя або абсолютно скульптурні, коси та косички популярні, ніж будь-коли.

Для жінок та дівчат, хто має довге волосся – це дуже цікавий інструмент, який дозволяє зробити сучасну зачіску. Ті ж жінки, в кого від природи тонке волосся, можна зробити нарощені косички і буде весь 2023 рік в модному тренді. Головне, правильно підібрати текстуру та колір вплетених косичок.

Тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік: ультраоб’ємні зачіски в стилі вісімдесятих років минулого сторіччя

Тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік: ультраоб'ємні зачіски в стилі вісімдесятих років минулого сторіччя

Великі текстуровані локони нагадують про найкращі образи 80-х. Подібний стиль інколи називають «африкано».  Великий об’єм, якщо це не природні локони, потребує певного догляду. Треба уважно «приміряти» таку зачіску – чи підходить вона до вашого типу обличчя. Якщо так, сміливо звертайтеся до перевіреного майстра перукаря, щоб створити собі такий об’єм волосся в стилі модних трендів.

Тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік: низький хвіст

Тренди зачісок на осінь 2022 і на 2023 рік: низький хвіст

На противагу до попереднього образу, даний варіант зачіски – це мінімальний об’єм. В моду входять низькі хвости, які зав’язуються майже біля шиї – в районі тім’я, а не на маківці чи потилиці, як це було модно довгий час.

Стрічка, косинка, шалик або цікава тканина послужать гарним доповненням стильної зачіски. Обгорніть кольоровою стрічкою частину низького хвоста в райони резинки. Колір стрічки вибирайте і змінюйте в залежності від того, який одяг на вас в певний день.

Джерело

Дана стаття показує лише декілька модних стилів, які були продемонстровані в Лондоні на Тижні Моди. Але це дасть розуміння, які зміни очікують модну індустрію та, можливо, надихне вас змінити свій образ.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст