ГоловнаАрхівКоли робити манікюр червень 2022: сприятливі дні для манікюру і педикюру

Косметичні процедури по догляду за руками, краще виконувати у відповідні дні за місячними фазами. Отже, коли робити манікюр в червні 2022 у сприятливі дні для манікюру і педикюру вказує місячний календар краси на червень 2022.

Коли робити манікюр червень 2022: сприятливі дні для манікюру і педикюру за місячними фазами, коли несприятливі і нейтральні дні для цих процедур

Якщо ви хочете отримати максимальний ефект від манікюру і педикюру, щоб нейл-покриття добре трималося, а кутикула не росла надто швидко, варто відвідувати свого майстра у найкращі дні для цих косметичних процедур.

Коли робити манікюр і педикюр у сприятливі дні в червні 2022

  • 2, 4, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30

Літній варіант нейл-покриття передбачає використання більш яскравих  кольорів і відтінків лаку. Це і створює гарний настрій, і дуже красиво виглядає на вже трошки засмаглих руках.

Несприятливі дні для манікюру і педикюру, коли їх не варто робити червень 2022

  • 1, 3, 5, 7, 14, 19, 28, 29 червня 2022

На червень вже й не так багато несприятливих днів, тому є змога вільно планувати, коли відвідати свого майстра з манікюру.

Нетральні дні для косметичних процедур з манікюру і педикюру

  • 8, 10, 16, 20, 25 червня 2022 року

В нейтральні дні можна виконувати ці косметичні процедури, тобто ніякого негативу не передбачається. Але фахівці рекомендують в нейтральні дні все ж таки не робити манікюр чи педикюр, а присвітити цей час доглядовими процедурам. Наприклад, можна робити процедури, щоб позбутися натоптишів, або ж «вичистити»  руки – пори шкіри після городніх робіт.

Корисні поради косметологів

Не завжди і не у всіх є змога відвідувати салони краси. Але домашній догляд може бути нічим не гіршим, якщо правильно виконувати всі поради фахівців.

Як позбутися грубої шкіри на п’ятах

Поради косметологів, як відновити шкіру рук після роботи на городі та в саду

Як відновити нігті після шелаку в домашніх умовах

Загальні порали косметологів, як доглядати за нігтями вдома

Ідеї манікюру на літо

Фото ідей літнього манікюру можуть надихнути до експерементів з цікавими візерунками або з поєднанням різних кольорів.

Ви не можете копіювати текст