ГоловнаАрхівНайкращі дні, коли одружуватися у липні 2021

Календар весілля липень 2021 вказує найкращі дні, коли одружуватися в середині літа. Ці сприятливі дні визначили фахівці, враховуючі різні параметри, наприклад, місячний календар, церковний календар, народні прикмети і деякі інші. Фахівці вважають, що існують заборонені дні для одруження, тому що це може негативно вплинути на спільне життя.

Календар весілля липень 2021: сприятливі дати весілля та коли не варто укладати шлюб

Середина літа чудовий період, щоб взяти шлюб для тих пар, які вже давно разом і міцно впевнені в своїх почуттях. Місячний календар вказав сприятливі і несприятливі дати для одруження на липень

Сприятливі дні: 4, 12, 16, 17, 20, 23-24.

Несприятливі дні: 1, 3, 5-8, 13-15, 19, 26, 28-31.

Всі інші – нейтральні.

Шлюб, взятий у липні, обіцяє не тільки спокійне, але і безбідне життя.

Маленькі поради щодо підготовки привітання на весілля

  • Весілля близьких – подія дуже хвилююча. Мамі, сестрі, подрузі – буде не просто стримати сльози і емоції. Підготуватися і продумати все заздалегідь. Можна розповісти привітання подрузі або чоловіку.
  • Як багато хочеться сказати молодим! Але закон сприйняття: чим більше сказано, тим менше почуто. Будьте не надто багатослівними, намагайтеся вкластися в 2-3 хвилини.
  • Намагайтеся виступати парою, в тандемі. Так і веселіше, і швидше, і хвилювання менше.
  • Пам’ятайте, що молоді – це вже пара, що склалася фактично і офіційно узаконена. Звертайтеся до них тільки спільно: «Дорогі Павло і Вікторія!»
  • Спочатку підготуйте вітальні слова, потім побажання, а в кінці – тост. Якщо ви зможете заримувати в віршах, переробити пісню або готове привітання, буде просто чудово.
  • Якщо поздоровлення словами – не ваша сильна риса, то можна підготувати фотоколаж, слайд-шоу або стінгазету з нареченим і нареченою в головній ролі. Такі привітання вимагають підготовки і таланту, але запам’ятовуються надовго.
  • Часто краще всяких поздоровлень говорять подарунки. Наприклад, на одному весіллі молодятам подарували «грошове ковдру», щоб не замерзнути від життєвих негараздів. Було несподівано і дуже приємно.
  • А якщо ви не встигли підготуватися, втратили папірець з поздоровленням або взагалі всі забули – імпровізуйте! Важливо, щоб слова і почуття йшли від душі, тоді все чудово вийде.

Цікава інформація, яка може бути в пригоді для нареченої

весільне вбрання;

цікаві ідеї мереживого манікюру можуть сподобатися нареченій;

весільної розваги – печиво з передбаченням на весілля для молодят і гостей свята.

Ви не можете копіювати текст