ГоловнаЗа кавоюПечиво з передбаченням на весілля, покроковий рецепт з фото і текстами

Печиво передбачення може стати веселим елементом на святкуванні весілля, що додасть інтриги під час святкування такої важливої події – одруження. Покроковий рецепт з фото дасть змогу швидко і легко зробити печиво з передбаченнями. Тексти для передбачення можна придумати самостійно, враховуючи уподобання молодять, а можна скористатися наведеними нижче.

Печиво з передбаченням на весілля покроковий рецепт з фото: інгредієнти

Для приготування однієї порції печива знадобиться зовсім небагато продуктів. Ви можете зробити більше порцій – залежить від кількості гостей, яких запрошено на весілля.

Інгредієнти:

  • яєчний білок – 2 шт.;
  • екстракт ванілі – 1/4 ч.л.,
  • Борошно –  1/2 склянки;
  • Цукор –  1/2 склянки.

Також нам знадобляться блендер, миски та пергамент чи силіконовий килимок для випічки.

Печиво з передбаченням на весілля покроковий рецепт з фото: приготування

Включаємо духовку на + 200C.

Крок 1

Печиво з передбаченням на весілля, покроковий рецепт з фото і текстами
Поєднуємо білок і ваніль і збиваємо у блендері

У чаші блендера поєднуємо яєчний білок і ваніль і збиваємо на найбільшій швидкості до появи піни. Важливо слідкувати за такими ознаками: піна повинна стати білого кольору і збільшитися в об’ємі приблизно в 3 рази. Але не потрібно збивати до формування вершин. Деякі кулінари радять використовувати яйце прямо з холодильника. В середньому на збивання на максимальних обертах Вам знадобиться 30-40 секунд, щоб отримати білу піну потрібної консистенції.

Крок 2

Печиво з передбаченням на весілля, покроковий рецепт з фото і текстами
Готуємо тісто

У невелику миску просійте через сито муку і цукор. Потім додайте просіяну муку у Вашу чашу з білковою піною і змішуйте на середній швидкості поки вони повністю не стануть однорідними. У Вас повинно вийти гладеньке тонке тісто. Стежте, щоб не змішувати занадто довго і не «забити» тісто. В середньому цей процес займає 1 хвилину.

Крок 3

Готуємо деко (можна декілька штук одразу) – застеляємо пергаментним папером чи силіконовими килимками для випічки. Беремо ложку і викладаємо маленькі млинці діаметром приблизно до 7-8 см.

Є спеціальні килимки, де існують позначені кола відповідного розміру. Якщо такого не має, можна намітити їх самостійно, попередньо зробивши трафарет.

Печиво з передбаченням на весілля, покроковий рецепт з фото і текстами
Викладаємо тісто у формі кола на деко

Візьміть чайну ложку тіста та налийте її в центр дека. Потім пальцем повільно і обережно проведіть по тісту по колу, щоб розгладити його і вирівняти, поки Ваше коло не стане відповідного розміру близько 7-8 см. Повинно вийти кола з дуже тонким тістом. Після цього зробіть наступне коло за таким же алгоритмом. Між вашими «млинцями» залишайте відстав в 3-4 см.

Після того, як ми заповнили деко тістом, ставимо його для випікання у духовку +200C на 5 хвилин. Під час випікання слідкуйте за тістом – воно повинно набути світло-коричневого кольору, а середина може бути блідою.

Крок 4

Вам краще готувати печиво невеликими партіями, адже Вам доведеться працювати швидко, поки печиво не застигло – покласти папірець з передбаченням і встигнути згорнути печиво.

Печиво з передбаченням на весілля, покроковий рецепт з фото і текстами
Печиво повинно бути підсмажене по краях і білувате в центрі

Коли краї Вашого печива набули коричневого кольору, достаємо його з духовки, а туди ставимо наступне деко. Нагадаємо, на випікання знадобиться близько 5 хвилин.

Витягнувши печиво з духовки потрібно по одному !!! знімати з пергаменту чи силіконового килимка лопаткою. Для цього піддіваєте печиво з одного боку. Печиво має форму млинця і тому, поступово буде відшаровуватися з листа повністю. В цей момент на середину печива потрібно покласти смужку паперу з підготовленим текстом передбаченням.

Печиво з передбаченням на весілля, покроковий рецепт з фото і текстами
На середину печива кладемо листочок з побажанням і фікусємо краї

Потім швидко, але обережно складаєте ваше печиво-млинец навпіл та прихоплюєте краї. Після чого одразу натисніть на середину печива по ободу склянки (миски), щоб сформувати форму печива з передбаченням. Після цього згорнуте печиво помістіть у форму для випічки.

Далі таку ж процедуру проведіть з усім печивом, яке Ви витягли з духовки.

Важливо цю роботу виконувати швидко і обережно, бо зробити форму з папірцем в середині можна тільки, поки печиво гаряче. Тому і рекомендується на одне деко викладати не більше 4-5 «млинців». Поки буде випікатися наступне деко у Вас буде 5 хвилин для згортання попередньої партії печива.

Печиво передбачення до весілля покроковий рецепт з фото: прикрашання і зберігання

Прикрасити печиво можна на своє уподобання: можна присипати кулінарною присипкою чи цукровою пудрою. На водяній бані можна розтопити трохи шоколаду і полити ним частини печива. Все залежить від Вашої фантазії та бажання.

Печиво з передбаченням на весілля, покроковий рецепт з фото і текстами
Прикрашаємо печиво шоколадною глазур’ю

Приготоване за цим рецептом печиво можна їсти відразу. Але, якщо печиво залишити на кілька годин, воно може втратити свою хрусткість через те, що воно набирає вологи з повітря і внаслідок цього – пом’якшується.

Якщо Ви хочете, щоб наше тонке печиво передбачення до весілля зберегло свої хрумкі властивості, Вам потрібно зробити просту процедуру – підсушити. Коли ви поклали в печиво листочок з передбачення, згорнули печиво і прикрасили, поставте знов його в духовку, щоб воно підсохло. При цьому духовка вже повинна бути виключена, але вона ще зберегла тепло. Поки духовка остигає, печиво в середині якраз і підсохне до хрумкого стану.

Після охолодження, печиво перекладаємо у герметичний контейнер, щоб туди не було доступу вологи.

Печиво передбачення до весілля покроковий рецепт з фото: варіанти текстів передбачень

Тексти у печиві з передбаченням можуть бути найрізноманітнішими, але не занадто довгими, щоб вміститися на папірець, який буде в середині печива. Печиво передбачення з жартівливим словами до молодят і гостей, допоможуть зробити весілля веселим і цікавим.

ххх

Якщо в молодої світлий манікюр – вона матиме легку вдачу у сім’ї, а якщо яскравий – життя буде сповнене веселощів і пригод!

ххх

Дощик пройшов – багатство приніс, сонечко світить – радісне життя пророкує.

ххх

Срібне весілля в цієї пари буде, якщо в жінки золотий характер, а в чоловіка – залізна витримка!

ххх

Майбутнє ще не відкрилось: чи хлопчик народиться у молодять, чи дівчинка. Але Ви точно будете на хрестинах!

ххх

Вас очікує неймовірна пригода на третій день після весілля!

ххх

Молодята привезуть Вам сувенір з весільної подорожі 🙂

ххх

Вас запросять на річницю цього весілля, й не на одну!

ххх

Ой, це не Ваша печенька 🙂

ххх

У такої чудової людини, в житті все повинно бути чудово!

ххх

Вас очікує чарівний поцілунок – йдіть до молодої та отримайте його!

ххх

З’їж це печиво і очікуй на веселі пригоди!

ххх

Посміхайтеся частіше! Посмішка – передвісник великого щастя!

ххх

Не хвилюйтесь – все буде, як заплановано! Ви виграєте у всіх весільних конкурсах. Чи майже всіх:-)

ххх

Гарне весілля – будуть танці до упаду 🙂

Ви не можете копіювати текст