Екстрасенс ти чи ні? На екстрасенсорні здібності можуть вказувати декілька ознак

Багато людей не вірять в екстрасенсорику, деякі люди мають екстрасенсорні здібності, але не знають про це. Як зрозуміти, екстрасенс ти чи ні? Езотерики назвали ознаки, які можуть вказувати, що у вас є незвичайний дар Всесвіту

Екстрасенс ти чи ні?

Езотерики допоможуть в пошуку відповіді на це запитання. Звичайно, наявність цих ознак не означає, що можна керувати світом. Але розвивати такі незвичайні здібності, наприклад, такі як ясновидіння, яснослух, телекінез, загострена інтуїція тощо, буде дуже корисно та цікаво.

Декілька ознак, які вказують, що людина може мати екстрасенсорні здібності

Ознайомившись з описом, можна зрозуміти, які сильні сторони можуть бути у вашої особистості.

Віщі сни, які здійснюються

Якщо людина бачить сни, які потім в тому чи іншому вигляді реалізовуються, це може вказувати на те, що в людині притаманне екстрасенсорне сприйняття, вміння чути та відчувати незвідане. Езотерики вважають, що у сновидіннях така людина торкається вищих сфер й отримує інформацію про майбутнє.

Можна провести експеримент: перед сном зосередити свої думки на питанні чи проблемі, які хвилюють. Після сну, його треба записати й проаналізувати, слід звертати уваги, які сни здійснилися. Але не можна забувати, що правильному тлумаченню снів також треба вчитися. Проте прості віщі сни можуть давати серйозні підказки для нашого повсякденного життя.

Психологи вважають, що наші сни – це гра підсвідомого, яке уві сні, коли людина не контролює себе, можуть «виходити назовні».

Тлумачення деяких віщих снів

Побутова техніка

Мабуть багато хто стикався з тим, що у вашій присутності побутова техніка часто ламається або навпаки, буває у вас щось не працює, а інша людина тільки підійшла – і все знову налагодилося. Езотерики вважають, що це вказує на екстрасенсорні здібності. Вони пояснюють таку реакцію приладів нестабільністю біополя людини, що може негативно впливати на електроніку або навпаки, «підключати» все навколо себе.

Емпатія

Вміння співпереживати іншим людям – це дар, а іноді й прокляття, якщо занадто сильно занурюватися в почуття інших. Якщо ви дуже сильно відчуваєте емоції інших людей, це ознака вказує на емпатію та здатність до екстрасенсорного сприйняття.

Людина, в якої високий рівень емпатії, може легко передбачати, які емоції відчуває хтось інший, навіть не спілкуючись. На думку фахівців, таке гостре відчуття емоційного стану інших людей пов’язане зі сприйняттям енергетичних хвиль, які вони випромінюють.

Емпат чи ні, допоможе дізнатися тест

Хто тут?

На екстрасенсорні здібності може вказувати таке незвичне відчуття присутності іншої людини. Якщо ви вдома самі, але є відчуття, що в приміщенні є ще хтось, то це може бути проявом екстрасенсорного сприйняття. Вважається, що в таких ситуаціях людина з екстрасенсорними здібностями може сприймати енергетичні сутності, які інші не можуть бачити. Це відчуття може супроводжуватись незримими звуками, словами або просто відчуттям, що ще хтось є в приміщенні.

Передчуття біди

Якщо у вас інколи виникає передчуття лиха чи того, що щось погане обов’язково станеться, то це може бути результатом екстрасенсорної інтуїції. Ймовірно, що ваше внутрішнє «Я» відчуває приховані енергетичні зміни, які відбуваються довкола. І це стає попередженням про можливі небезпеки.

Реакція на відчинені двері

Деяких людей підсвідомо пригнічують відчинені двері, відкриті навстіж двері викликають тривожність – все це створює для них дискомфорт. Це вказує на те, що така людина може відчувати токи енергії, яка проходить через відчинені двері. Саме це й  що може викликати у вас деяке занепокоєння.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст