ГоловнаАрхівДень осіннього рівнодення 2022, дата та особливості цього дня

День осіннього рівнодення 2022 – це час, коли енергетика простору змінюється. Перехід від тепла до холодного періоду вважається одним з днів сили вересня. Цей день який важливо провести у злагоді з собою та світом, щоб залучити добробут та щастя. Ми розповімо, яка дата, коли настає осіннє рівнодення та які особливості цього дня в поточному році

Дата, коли настає осіннє рівнодення 2022

В період осіннього рівнодення день і ніч зрівняються у своїй тривалості. Після цієї дати, світловий день починає зменшуватися.

Осіннє рівнодення – це астрономічне явище, яке відокремлює від зимових холодів. 2022 року ця подія припадає на 23 вересня.

Фахівці рекомендують підготуватися до цієї дати заздалегідь. У п’ятницю важливо позитивно налаштуватись. Важливо не затьмарювати цей день сумними думками та всіма силами залучати в життя благополуччя.

Як вже зазначалося, після осіннього рівнодення, світловий день буде зменшуватися аж до зимового сонцестояння. А після цього, світловий день поступово почне зростати.

23 вересня проводяться ритуали та обряди на очищення від негативу та для залучення благополуччя. Також цього дня можна ворожити на різні стихії.

Астрологічні особливості дня осіннього рівнодення 2022

Рівнодення має не лише астрономічне, а й астрологічне трактування. Цього року в день осіннього рівнодення спадаючий Місяць буде в сузір’ї Діви. 27 місячна доба – гарний день, щоб вирішувати старі та відкладені справи та проблеми, відновлювати проекти, брати контроль над долею у свої руки.

Астрологи рекомендують налаштуватися на перемогу та пам’ятати про відповідальність, щоб уберегтися від промахів та неточностей. Цього дня з’явиться можливість переглянути свої плани та знайти відповіді на хвилюючі питання.

Щоб важливий день осіннього рівнодення пройшов на позитиві, крім іншого, варто приділити час медитації – це допоможе розкрити підсвідомість. Крім цього, фахівці радять прислухатися до порад людей старшого покоління — їх досвід може стати неоціненною допомогою на вашому шляху у подоланні труднощів.

Обряди і ритуали для позбавлення від проблем

Ви не можете копіювати текст