ГоловнаАрхів Сад і городМісячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: поради на кожний день

В холодну пору року рослини потребують уваги і турботи, як і влытку. Просто догляд за квітами дещо змінюється. Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020 року дає поради на кожний день по догляду за квітами. Корисні поради підкажуть сприятливі дні для зволоження, пересадки чи обробки від шкідників, коли ці маніпуляції будуть найбільш ефективними.

Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: фази Місяця

Фази Місяця і знак Зодіаку, в якому він перебуває, впливає на рослини. Тому фахівці враховують, крім інших, ці параметри, складаючи місячний посівний календар.

Місяць спадає – з 1 по 14 листопада

Народження нового Місяця, Молодик – 15 листопада

Місяць у зростаючій фазі – з 16 по 29 листопада

Повний Місяць, Повня – 30 листопада

Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: поради на кожний день з 1 по 11 листопада

Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: поради на кожний день
Обприскування кімнатних рослин важлива процедура, особливо для широколистих видів

Останній осінній місяць розпочався з виходу Місяця з Повні.

1 і 2 листопада – Місяць спадає у знаку Тільця

В перші два дні листопада фахівці рекомендують доглядати за рослинами, пророщувати насіння майбутніх квітів. Також можна пересаджувати кімнатні рослини.

3 і 4 листопада – Місяць спадає у знаку Близнюків

Близнюки вважаються не плодючим знаком Зодіаку. Тому в такі дні місячний календар кімнатних рослин не рекомендує пересаджувати квіти, розпушувати грунт. Тобто не можна турбувати рослини такими діями. А от обприскувати і витирати пил з широколистих кімнатних рослин – сприятливі маніпуляції.

5 і 6 листопада – спадаюча фаза Місяця у знаку Рака

Знак Рак – це плодючий знак Зодіаку. Чудовий час, який підходить для пересадки рослин, які вже добре укорінені і мають сильну кореневу систему. Рослини з трав’янистим корінням і з слабою кореневою системою в цф дні турбувати не варто, тому що можна нашкодити корінню. Це, у свою чергу, спровокує повільний розвиток або хвороби.

7, 8 і 9 листопада – спадаючий Місяць у сузір’ї Лева

Лев – неродючий знак Зодіаку. В ці три дні не варто турбувати рослини. Місячний календар кімнатних рослин рекомендує перевірити температурний режим. Добре провести помірний полив. Також,З можна замовити через інтернет нові горщики, кашпо. Також, можна готувати грунт для майбутніх посадок.

10 і 11 листопада – спадаючий Місяць у  сузір’ї Діви

Знак Діви – це знак Зодіаку середньої плодючості. Рекомендовано обережну пересадку. Також, якщо в ці два дні висадити цибулини квітів, то вони добре приживуться, а зимою будуть милувати око своїми пагонами і потім – квітами.

Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: поради на кожний день з 12 по 21 листопада

Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: поради на кожний день
В лситопаді варто зробити додаткове освітлення для кімнатних рослин

Середина листопада, день все менше, а ми продовжуємо доглядати за нашими улюбленими зеленими прикрасами домівки

12 і 13 листопада – спадаючий Місяць у Терезах

Терези – знак Зодіаку середньої плодючості, дні квітки. Фахівці рекомендують, якщо є необхідність, пересаджувати лише невибагливі кімнатні рослини. Інші квіти будуть вдячні за полив. Також, варто підживити квіти, які вже формують бутони.

14, 15 і 16 листопад —  період народження Нового Місяця

15 листопада понеділок — Молодик. Місяць народжується у знаку Скорпіона

У період Молодика всі рослини стають вкрай вразливим, тому Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020 роки не рекомендує турбувати кімнатні рослини в ці три дні.

17 листопада – Місяць почав зростати  знаку Стрільця

Стрілець – це малопродуктивний знак Зодіаку. Коли Місяць зростає у Стрільці, в рослинах відбувається процес руху соків від коріння до стебла. Тому не треба підрізати квіти в цей день, щоб не нашкодити їм. Можна побризкати рослини, якщо в кімнаті, де стоять рослини, повітря дуже сухе.

18 і 19 листопада – зростаючий Місяць у сузір’ї Козерога

Знаку Зодіаку Козеріг – це знак середньої плодючості. В такі дні зростання домашніх квітів пришвидшується. Місячний календар кімнатних рослин на листопад рекомендує забезпечити квітам комфортні умови. Буде добре використовувати спеціальні лампи, щоб квіти розвивалися здоровими і без деформацій.

20 і 21 листопада – Місяць зростає у сузір’ї Водолія

Знак Зодіаку Водолій – неродючий знаку Зодіаку. В ці дні не треба активного догляду за рослинами, тому що це може їм нашкодити. Можна протерти листя від пилу, поставити ємності з водою поряд з квітами, якщо повітря у приміщенні надто пересушене.

Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: поради на кожний день з 22 по 30 листопада

Місячний календар кімнатних рослин на листопад 2020: поради на кожний день
Зелений город на підвіконні – приємно і корисно!

Ось і прийшов фінальний етап осені, готуємося до зими і готуємо наші рослини до зимування.

22, 23 і 24 листопада – зростаючий Місяць у знаку Риб

Знак Риб – це плодючий знак Зодіаку. Дуже гарні дні для роботи по догляду за квітами. В ці три дні можна проводити будь-які маніпуляції з рослинами. При роботі з коріннями і тендітними пагонами, слід проявляти обережність, щоб не зламати їх. Також, можна спробувати зробити на підвіконні зелений город.

25 і 26 листопада – Місяць зростає у сузір’ї Овна

Сузір’я Овна вважається неплодючим знаком Зодіаку.  Не рекомендується: посів і посадка більшості рослин, обрізка і формування, пересадка, укорінення, полив, підживлення. Можна обприскувати рослини з використанням засобів від шкідників і хвороб.

27, 28 і 29 листопада – зростаюча фаза Місяця у знаку Тільця

Тілець – плодючий знак Зодіаку. Завдяки позитив нумо впливу Тільця в ці три дні наприкінці листопада можна не тільки садити і пересаджувати кімнатні рослини, але й вирощувати рідкісні види квітів. Рекомендована посадка на городі на підвіконні овочів і салатних культур. Місячний календар кімнатних рослин на листопад звертає увагу на необхідність обережного поводження під час робіт в районі коренів.

30 листопад —  Повний Місяць у Близнюках

Місячний календар кімнатних рослин не рекомендують турбувати зелених улюбленців. Даємо відпочинок рослинам.

Ви не можете копіювати текст