В холодну пору року хочеться сонця і зелені у стравах. Звичайно, зараз магазину пропонують величезний вибір. Але значно приємніше мати корисні рослини, вирощені своїми руками. Що можна вирощувати на підвіконні, щоб потім використовувати це під час приготування домашніх страв.
Що можна вирощувати на підвіконні: зелена цибуля, часник і морква
Вирощування зеленої цибулі
Щоб виростити цибулю, просто потрібно залишити її корінці в невеликій склянці з водою і потрібно прослідкувати, щоб на підвіконні було достатньо освітлення.
Часник можна вирощувати на підвіконні
Також в звичайному склянці води може виростити і часник. Молоді паростки часнику дуже ніжні і ідеально підійдуть для заправки салатів.
Вирощуємо моморкву на “домашньому” городі
Для вирощування моркви, потрібно зрізати верхівки і занурити їх у воду. Дуже швидко буде помітно зелень, яку можна використовувати для прикрашання салатів.
Город на підвіконні: вирощуємо базилік, селеру, салат Ромен, коріандр (кінза)
Базилік
У базиліку потрібно зрізати невеликі пагони з листочками, довжиною 3-4 сантиметри і занурити їх у воду. Важливо одразу поставити базилік під пряме сонячне проміння. Коли вони збільшаться приблизно в два рази, їх можна висаджувати в грунт.
Селера
Для вирощування селери на підвіконні, потрібно відрізати основу селери, помістити її в ємність з теплою водою і поставити на сонці. Коли почнуть рости листя, селеру можна пересадити в грунт.
Салат Ромен
Зрізаний корінець салату розміщуємо у склянку, наполовину наповнену водою. Через кілька днів він почне пускати свіже листя. Тоді його можна висадити в грунт.
Коріандр (кінза)
Коріандр чудово проростає в воді. Спробуйте посадити його, і ароматне рослина відразу порадує вас зеленню.
Наведені приклади, це лише частина рослин, які можна вирощувати на підвіконні. Адже наш город на підвіконні може бути пристосований і для вирощування помідорів, огірків. Звичайно, це будуть не такі масштаби, як на справжньому городі. Але поласувати вирощеними овочами маємо всі шанси.
Можливо, вам буде цікаво спробувати виростити імбир. Як це зробити, поділилися господині, яким це вдалося. Як виростити імбир читати ТУТ