ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити помідори в травні 2024 у сприятливі дні

Коли садити помідори в травні 2024 у сприятливі дні

Гарний урожай помідорів допоможе мати місячний посівний календар на травень 2024, який називає сприятливі дні, коли найкраще садити помідори в травні (пересаджувати розсаду у відкритий грунт). Також місячний календар називає заборонені дні для посадок (календар для завантаження)

Місячний посівний календар на травень 2024 вказує заборонені дні для посадки

Нагадуємо, що кожний календарний місяць ми маємо декілька так званих заборонених днів, коли місячний календар не рекомендує працювати з рослинами через їх вразливість. Такі дні припадають на дні Молодика та на Повню

Заборонені дні 7, 8, 9, 2З травня 2024

Незважаючи на те, в якому знаку зодіаку перебуває Місяць в заборонені дні, рослини дуже чутливі до будь-яких маніпуляцій через фази Місяця.

Завантажити місячний посівний календар 2024 заборонені дня для роботи з рослинами
Заборонені дні для роботи з рослинами 2024
Заборонені дні для роботи з рослинами 2024

Щоб вам було зручно, ви можете скачати та завантажити календар заборонених днів на кожен місяць поточного року й користуватися ним для своїх потреб. Наприклад, щоб знати, коли не треба саджати ні в саду, ні на городі, коли не можна турбувати кімнатні рослини тощо.

Сприятливі дні, коли садити помідори в травні 2024 називає місячний посівний календар городника

Посівний календар враховує місячні фази, знак зодіаку та місячний день й на основі цих основних параметрів називає найкращі дні для посадки розсади помідорів у відкритий грунт. Також ці дні сприятливі для догляду за цією культурою, наприклад, для поливу, підживлення

Коли садити помідори у відкритий грунт в травні 2024

З, 4, 11, 12, 1З, 19, 20, 21, 22, З0, З1

Менш сприятливі, але непогані дні для посадки помідорів 16, 17, 18, 26, 27 травня 2024 року.

В інші дні небажано пересаджувати розсаду помідорів та доглядати за ними – лише в разі крайньої потреби. Нагадаємо, що в заборонені дні травня 2024 категорично не рекомендується турбувати будь-які рослини, у тому числі й помідори.

Корисні поради як садити помідори в травні, готувати грядки та доглядати після пересадки розсади у відкритий грунт – за посиланням.

Детальна інформація, що садити на городі, як доглядати за культурами в кожен день травня – в Місячному посівному календарі городника на травень 2024

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст