ГоловнаАрхів Сад і городКоли сіяти огірки квітень 2022 у сприятливі дні вказує місячний посівний календар

Коли сіяти огірки квітень 2022 у сприятливі дні вказує місячний посівний календар

Огірки, як і багато інших овочів, ми вживаємо у свіжому вигляді чи переробляємо. Щоб мати гарний урожай, слід прислухатися до порад, які дає місячний посівний календар на квітень 2022 року, який називає сприятливі дні, коли сіяти огірки у квітні. А досвідчені городники дають поради, як вирощувати огірки.

Коли сіяти огірки квітень 2022 у сприятливі дні вказує місячний посівний календар і називає заборонені дніКоли сіяти огірки квітень 2022 у сприятливі дні вказує місячний посівний календар і називає заборонені дні

У квітні цього року ми маємо додаткові заборонені дні через те, що мажмо два Молодики – на початку і наприкінці місяця. Адже ми знаємо, що не можна ні садити, не сіяти, ні вирощувати будь-які рослини в три дні Молодика і на Повню.

Заборонені дні 2022

Календар заборонених днів вказує несприятливий для посадок період в кожен календарний період 2022 року.

Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 завантажити
Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 місячний посівний календар 2022
Заборонені дні для роботи з рослинами 2022 місячний посівний календар 2022

Як бачимо, в квітні заборонені дні

  • 1, 2, 16, 29, 30 квітня 2022 року.

Місячний календар 2022 на кожен день року, вказує фази Місяця, коли Молодик і коли настає Повня

Сприятливі дні посадки огірків у квітні 2022

Ми маємо змогу скористатися порадами і вибрати найкращі дні для посадки (посіву) огірків, що допоможе отримати здорову і сильну культуру. В інші дні також можна сіяти огірки, просто рослини можуть бути дещо слабкішими. Нагадаємо, що в заборонені дні не можна проводити ніяких посадок.

Коли сіяти огірки в сприятливі дні квітня

  • 3, 4, 8, 9, 15, 17, 18, 26, 27 квітня 2022

городники дають поради, як вирощувати огіркиКоли сіяти огірки квітень 2022: городники дають поради, як вирощувати огірки

Плануючи посів огірків, важливо правильно підготуватися до цих робіт. Основні передумови отримання гарного врожаю огірків, назвали досвідчені городники.

Вибір місяця для грядки огірків

Огірки слід висаджувати на сонячній ділянці, де немає вітру і протягів. Земля повинна бути добре розпушена в підживлена.

Яке насіння брати для посадки огірків

Є різни сорти огірків, які мають своє призначення: для вживання у свіжому вигляді і для салатів; для консервування. Також, ці сорти можуть бути ранні, середньостиглі і пізньостиглі. Відповідно, щоб мати на столі якомога швидше свіжі огірочки, потрібно в першу чергу висівати на розсаду насіння огірків ранньостиглих.

Корисні поради щодо підготовки, посадки і вирощування огірків можна знайти за цим посиланням.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст