ГоловнаАрхів Сад і городКоли садити цибулю в листопаді 2022 вказує місячний посівний календар городника на...

Коли садити цибулю в листопаді 2022 вказує місячний посівний календар городника на листопад

Місячний посівний календар городника на листопад 2022 називає дати сприятливих днів, коли найкраще садити цибулю в листопаді. Які три періоди озимого посіву цибулі-сіянки?

Які три періоди озимого посіву цибулі-сіянки? Коли сіяти цибулю чорнушку в листопаді 2022?

Сіяти цибулю сіянку на зиму, слід враховуючи погодні умови вашого регіону. Адже температура в нашій Херсонській чи Миколаївський області інколи на 10 градусів може бути вищою, ніж, наприклад, в Чернігівські чи сумській області. Тому треба враховувати ці фактори, як і те, яка випала осінь – на скільки холодна та дощова.

Якщо плануєте висівати цибулю сіянку під зиму , ось три поради, які можуть стати в пригоді

Аграрії виокремлюють 3 основних варіанти посіву, коли можна садити цибулю-сіянку під зиму

Ранній посів цибулі сіянки на зиму

За цим методом висівати цибулю сіянку треба наприкінці серпня та у вересні – одразу, як було зібрано врожай. В такому випадку до настання заморозків сіянці встигають випустити паростки. Цей метод вимагає використання морозостійких сортів цибулі.

Середній посів цибулі під зиму

Даний варіант найчастіше використовується в наших селах. Інколи він припадає на жовтень, але залежить від погоди. Адже за цим методом посадка цибулі під зиму повинні відбуватися, коли в день температура від 0 до +5 градусів, а вночі стовпчик термометра не опускається нижче -3°C. За такої умови земля вже «прихопилася», але ще не промерзла.

Пізній метод, щоб висівати цибулю сіянку під зиму

В останньому варіанті – пізній посів цибулі сіянки під зиму проводиться наприкінці листопада, а інколи і в грудневі дні. Знову ж таки нагадаємо, залежить від погодних умов. Але й не забуваємо про період вегетації, тому уважно рахуємо, зважаючи на сорт цибулі, який використовується для посадки. В пізній посів береться тільки цибуля чорнушка. Посів проводиться, коли земля вже трохи промерзла. В мерзлу землю можна сіяти тільки насіння, яке не буде проростати завдяки холодному ґрунту, а з першим весняним потеплінням дасть дружні сходи.

Коли садити цибулю в листопаді 2022 вказує місячний посівний календар городника

Найкращий варіант посадки цибулі й іншої городини, щоб у сприятливі дні місячного календаря була відповідна погода.

Сприятливі дні для посадки цибулі в листопаді 2022

  • 3, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 22, 26, 27, 30 листопада 2022 року

Якщо в ці дні не вийшло посіяти цибулю на зиму, можна спробувати зробити в інші дні листопада, уникаючи тільки заборонених днів. В заборонені дні не можна нічого садити тому що і рослини, і насіння дуже вразливі.

Заборонені дні листопад 2022 для будь-яких робіт з рослинами

  •  8, 23, 24, 25 листопада 2022 року

Основні сорти цибулі для посадки під зиму та їх опис – читати ТУТ

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст