ГоловнаЗдоров’яЩитовидну залозу можна перевірити вдома

Щитовидну залозу можна перевірити вдома

Хвороба щитовидної залози впливає на багато органів людського організму, що в свою чергу позначається на здоров’ї. Існують певні ознаки, які дають зрозуміти, що не все гаразд з щитовидкою. Також, щитовидну залозу можна перевірити вдома за допомогою термометра для вимірювання температури тіла. Цей метод був розроблений десятки років тому вченим Брода Отто Барнс.

Підготовка до перевірки стану щитовидної залози

Вчений і лікар Брода Отто Барнс з’ясував особливість – температура тіла може сигналізувати про стан щитовидної залози. Він помітив, що ранкова температура тіла, яка має відхилення від загальноприйнятого стандарту, свідчить про захворювання щитовидки. Якщо виникають підозри неправильної роботи цього органу, треба перевірити себе і, за необхідності, звернутися до лікаря.

Для перевірки, як працює щитовидна, потрібен лише термометр. Важливий момент – перевіряти температуру тіла необхідно одразу після сну, не встаючи з ліжка.

Щитовидну залозу можна перевірити вдома по інструкції

  1. Термометр готуємо ще звечора, щоб позначка ртуті не перевищували 35 С ° градусів. Термометр залишаємо на столику поряд з ліжком.
  2. Як тільки Ви прокинетеся, потрібно одразу поставити термометр в пахву. Нехай він пробуде там довше звичайного – 10 хвилин.
  3. Фіксуємо результат. Важливо знати, що правильно він називається так: «ранкова базальна температура». Нормальний її діапазон: від 36,5 С ° до 36,8 С °.

Щитовидну залозу можна перевірити вдома: розшифровка результатів

  1. Якщо Ваша ранкова температура тіла становить від 36,5 С ° до 36,8 С °, значить, зі щитовидною залозою все в порядку.
  2. Якщо ваша температура вранці нижче 36,5 С °, значить, у вас гіпотиреоз. Це означає, що щитовидна залоза працює не так активно, як повинна. Ймовірно, саме тому ви відчуваєте симптоми хронічної втоми, депресії, часто страждаєте від застуди і проблем з пам’яттю і концентрацією. У найбільш запущених випадках можна спостерігати і випадання волосся.
  3. Якщо ж ранкова базальна температура вище 36,8 С °, значить, у вас гіпертиреоз. Це коли щитовидна залоза проявляє активність понад норму. Швидше за все, в організмі є якийсь сильний запальний процес. Тобто ви хворієте і не лікуєтеся!

Пам’ятайте, щоб отримати максимально точний результат, потрібно повторити процедуру як мінімум три рази поспіль в три різних дня.

Якщо весь цей час результат, який не підпадає під «норму», буде повторюватися, Вам потрібно йти на консультацію до ендокринолога.

Щоб щитовидна залоза добре функціонувала, потрібно мати правильний раціон харчування. У ньому має бути достатньо селену, вітаміну А, магнію і вітаміну В. Всі ці речовини вкрай важливі для нормальної роботи щитовидки.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст