Існує багато способів для вирощування розсади перцю. Городнимки мають свої рецепти підживлення розсади перцю, як агротехнічні, так і за народними рецептами. Кожне нове застосування того чи іншого методу має свої ризики. Тому потрібно уважно вивчати інструкції і провести перший експеримент на невеликій частині розсади, щоб упевнитися в її ефективності, і що вона не нашкодить рослинам.

Підживлення розсади перцю за допомогою нашатирного спирту (аміачного розчину)

Цей рецепт використовували наші мами і бабусі, починаючи ще з часів СРСР, коли спеціальних препаратів було ще не вдосталь. Нашатирний розчин буде сприяти укріпленню стебла і відновить нестачу азоту і стимулюватиме зростання листя.

Щоб приготувати розчин для підживлення розсади перцю, потрібно взяти 1 ч.л нашатирного спирту і додати до 1 л води для поливу. Цим підготовленим розчином потрібно полити вологий грунт.

Важливо: підживлення розсади перцю потрібно проводити після пікірування, не раніше 10 днів після цієї процедури.

Підживлення розсади перцю за допомогою нашатирного спирту (аміачного розчину) після висадки на грядку

Розсада перцю і її підживлення
Підживлення розсади перцю допоможе отримати міцну рослину

Підживлення перцю потрібно повторити під час пересаджування розсади перцю у грунт на грядку. Дляпідживлення готуємо розчин у пропорції:

  • на відро води потрібно додати 10 мл нашатирного спирту.

Підготовлений розчин наливаємо у підготовлені для висаджування перцю лунки і трошки присипати землею. Це потрібно, щоб шар землі просяк цим розчином. Після цього можна у лунки висаджувати розсаду перцю.

Додатковий плюс цього розчину – він відлякує медведику від Вашого майбутнього врожаю перцю.

Місячний посівний календар на 2020 рік підкаже сприятливі дні для посадки перцю і догляду за ним. Важливо пам’ятати, щоб отримувати гарний урожай, крім посівного календаря, потрібно зважати на погодні умови, характерні для Вашого регіону та виконувати агротехнічні правила по вирощуванню конкретної рослини.