ГоловнаЗдоров’яГормони щастя, які вони і як можна самостійно збільшити їх кількість

За гормони відповідає щитовидна залоза. Якщо у людини відбувається гормональний збій, необхідно перевірити щитовидку. При серйозному збої в її функціонуванні, призначаються лікарські препарати. Проте часто коливання гормонів незначні і ситуацію можна виправити самостійно. Гормони щастя створюють людині гарний настрій і позитивне налаштування на життя. Тому важливо знати, які вони, ці гормони щастя, і як можна самостійно збільшити їх кількість, щоб добре почуватися.

Гормони щастя: ендорфіни

Ендорфіни виробляє центральна нервова система, щоб допомагати боротися з фізичним болем. Щоб збільшити їх кількість, можна скористатися порадами, які зробили вчені після певних досліджень.

Збільшенню кількість ендорфіну відбувається, якщо щоденно протягом 10 днів ходити 30 хвилин на біговій доріжці або в парку. Хода повинна бути досить інтенсивною, але, щоб не запихатися. Наукові дослідження показали, зо цього часу достатньо, щоб зменшити депресії серед хворих на клінічний вид цієї хвороби. А для людини з поганим настроєм через гормональний збій, це буде, як панацея для створення гарного настрою і продуктивного життя.

Гормони щастя: серотонін

«Щасливий» гормон – серотонін важливий тому, що на нього направлена дія різних антидепресантів. Але його просто «запустити» самостійно. Одним із способів – перебування на яскравому, сонячному світлі. А фізичні вправи і гарний настрій ще більше стимулюють його вироблення.

Гормони щастя: допамін

Допамін – цей гормон можна назвати гормоном задоволення від результатів своєї праці. Фахівці зазначають, що коли людина досягла бажаного, бачить наслідки своєї наполегливої роботи, то отримує дозу липо міну. Тобто розуміння того, що Ви чудово попрацювали. Подібні відчуття можуть виникати і, відповідно, це означає збільшення допоміжну у крові, коли людина допомагає іншим. Тому не скупіться на гарне слово і вчинок стосовно інших людей. Волонтерство – гарний спосіб збільшити кількість гормону щастя – допаміну.

Гормони щастя: окситоцин

Окситоцин виробляється при пологах жінки і під час годування малюка груддю. В основному він асоціюється з турботою і любов’ю, приємними дотиками і тісними стосунками. Щоб збільшити кількість окситоцину, обіймаймо дорогих нам людей, торкаємося і погладжуємо наших домашніх улюбленців. Це підніме настрій і нам, і оточуючим і створить душевну атмосферу у родині.

Ви не можете копіювати текст