ГоловнаЗдоров’яЧорний перець - це джерело сили і молодості

В Індії чорний перець горошком вважається одним з головних джерел неймовірної сили і молодості. Місцеві знахарі вживають по 7 горошин чорного перцю і запивають теплою водою. Деякі рецепти прижилися і на наших теренах. Народні цілителі спостерігали за його дією і склали кілька рецептів застосування чорного перцю для здоров’я і сили

Чорний перець допомагає при застуді

При застуді і легеневих захворюваннях може допомогти чорний перець. Потрібно помолоти перець – 1 столову ложку. Якщо немає горошком, можна взяти вже мелений. Додати перець до 1 склянки меду і перемішати. Приймати потрібно по 1 чайній ложечці тричі на день.

Чорний перець для сили і молодості

Народний рецепт, який відтерміновує старість, надаючи бадьорість і сили організму. Потрібно змішати 1 чайну ложку гострого перцю з півкіло вершкового масла і склянкою меду. Важливо ретельно вимішати цю суміш. Цю суміш потрібно приймати по 1 столовій ложці двічі на день. Цей засіб омолоджує організм, очищує від шлаків, заряджає бадьорістю. Люди, у яких виразка або гастрит, повинні слідкувати за самопочуттям під час прийому.

Гострий перець: шкала гострити

У світі існує шкала вимірювання гостроти перців, адже їх існує багато видів. Вимірювання базується на встановленні вмісту жагучої речовини, яка має сильну подразнювальну дію.

Гострота перців за шкалою У. Сковілла:

хабанеро – 1000000-350000

кайенський перець – 30000-50000;

халапеньйо – 2500-2800;

солодкий перець – 100-500;

чорний перець -0.

Самим пекучим у світі сортом гострого перцю є індійський Нага джолокії – 855000-1050000.

Ви не можете копіювати текст