ГоловнаЗа кавоюЗабави для дитини, коли їй набридли іграшки

Забави для дитини, коли їй набридли іграшки

Діти – це непосидючі пізнавайки світу. Вони розважаються, граються і одночасно з цим вчаться, пізнаючи світ. Але бувають дні, коли малюку набридли іграшки і все, що навколо – їм не цікаво. У такі моменти в нагоді будуть забави для дитини, які можна підготувати самостійно з тих речей, що є в домівці.

Забави для дитини: чарівна торбина своїми руками

Можна взяти симпатичну торбинку або стару сумку, яка вийшла з моди. В неї можна скласти баночки від крему, пудри, пусті коробки, інші пусті ємності, з гладкими краями – але все повинно бути помите. Також, у цю сумку можна покласти старий пульт від телевізора, старий калькулятор, непотрібний блокнот і олівець й інші дрібниці, які небезпечні для малюка.

Всі ці речі можна покласти у торбину або сумку, а якщо є внутрішні кишеньки – покласти і туди, закривши на застібку. І ось така чарівна торбина стане справжнім скарбом для допитливого малюка.

Важливо, щоб всі дрібниці, які Ви складаєте у сумку для дитини, були чисті і безпечні для малюка.

Забави для дитини: тактильні серветки

Дуже важливо тренувати тактильне сприйняття малюка. Рушники, простирадла, ганчірочки, мішечки – малюкам дуже корисно м’яти їх і мацати. Адже рушники і ганчірочки з різних тканин можуть мати абсолютно різну текстуру. Зовсім маленькі можуть грати в «ку-ку» або в хованки, м’яти, мацати тканини різної фактури.

Можна взяти рушника або серветку і зробити невелику торбинку, куди покласти різні предмети. Дитина повинна навпомацки здогадатися, що саме в цій торбинці. Або ж можна пелюшкою накрити предмети (кубики, ляльки, кульки), а малюк на дотик намагається дізнатися, що саме за іграшку він знайшов під накидкою. Можна з простирадла або маленького пледу разом з дитиною можна робити будиночки, гойдалки для ляльок. Так діти можуть самі навчатися скручувати тканину, в’язати вузли, у них буде розвиватися уявлення.

Цікаві розваги для дітей різного віку

Опис спокійних ігор для дітей

Як грати з дітьми на майданчику

Ігри, що пробуджують фантазію

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст