ГоловнаЗа кавоюМультики українською мовою для дозвілля і розвитку

Мультики українською мовою для дозвілля і розвитку

В сучасному світі існує багато мультиків для дітлахів. Є багато нових, сучасних, і більш старих, які були знятий десятки років тому, але вони не втратили свою актуальність і щирість. Невелика добірка мультиків для малечі українською мовою. Мультики українською мовою для дозвілля і розвитку, несуть свій колорит і сподобаються як дітям, так і дорослим.

Мультики українською мовою:  «Як Петрик П’яточкін Слоників Рахував»

Мультфільм розповідає про бешкетливого хлопчика Петрика П’яточкіна, яки був непослухом як у дитячому садочку, так і вдома. Одного разу, коли Петрик рахував слоників, щоб заснути, йому наснився неймовірний сон-історія про цих слоників. І, несподівано для самого Петрика, в одному з слоників, він побачив себе і свої пустощі.

Несподіваний сон змусив хлопчика подумати про себе і своє ставлення до поведінки і це змінило його життя. Щирий, добрий мультик, який можна дивитися разом з Вашою малечею

Мультики українською мовою: Крижане серце (Frozen)

В далекій країні збулося давнє пророцтво. На всю країну поступово наступаю вічна холодна зима. Відважні герої принцеса Анна, сміливий Крістофф та його вірний товариш північний олень Свен, відправляються у далекі гори, щоб знайти сестру Анни – принцесу Ельзу. Лише Ельза зможе зняти це страшне закляття, яке заморожує все живе. По дорозі вони зустрічають вірних друзів і підступних ворогів.

Надзвичайно цікавий мультик про справжню дружбу, сміливість і любов, з чудовими гумористичними епізодами сподобається і Вашим дітям, і Вам.

Мультики “Крижане серце” – це вже міні мультиплікаційний серіал, адже вже є продовження українською мовою

Гарного перегляду та приємних емоцій!

«Казка старого мельника» — українське сімейне фентезі

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст