ГоловнаЗа кавоюНа кладовищі заборонено робити кілька речей

На кладовищі заборонено робити кілька речей

Перебуваючи на кладовищі, слід слідувати правилам поведінки, які прийнятні для цього місця скорботи і пам’яті. Існують кілька речей, які заборонено робити на кладовищі згідно настанов церкви і неофіційного етику. Всі люди, які по-справжньому тужать за близькими, які пішли у кращий світ, повинні слідувати цим настановам. Езотерики вважають, що слідування цим простим правилам, вбереже від негативу, якому може відкритися шлях у життя людини, якщо порушувати їх.

На кладовищі заборонено розпивати алкогольні напої

Існує давня звичка, які можна спостерігати на кладовищах – люди п’ють алкоголь, влаштовуються справжні застілля біля могили померлого. Езотерики вважають, що покійні не люблять таку поведінку. Вважається, що через гнів померлих, у живих можуть виникнути проблеми зі здоров’ям

На кладовищі не можна жалітися на життя

Коли перебуваєш на кладовищі, не варто розповідати про проблеми, а тим більше – жалітися на життя, тому що таким чином людина дає зрозуміти, що життя для неї не потрібне.  Езотерики вважають, що слухаючи жалощі живих на своє життя, померлі можуть засмутитися. Також, на кладовищі не можна надто радіти і галасувати. Головне правило поведінки на кладовищі – помірність в емоціях.

Коли краще відвідувати кладовище

Вважається, що відвідувати могили дорогих людей краще зранку. У крайньому випадку – до півдня. Езотерики пов’язують це з погіршенням енергетики людини протягом дня. Вранці енергетика найпотужніша, а у другій половині дня вона слабшає. Перебування на кладовищі після обіду, а тим більше ввечері, може згубно позначитися на біополі людини.

На кладовищі заборонено забирати щось з могили

Прибираючи на кладовищі, ми беремо ганчірки, щоб витирати пам’ятник, мітла й інші предмети – їх забирати не можна. Також на кладовищі заборонено піднімати будь-які предмети з землі, знайдені на шляху. Вважається, що підняті на кладовищі предмети, встигають накопичити негативну енергію і можуть нашкодити.

Якщо щось впало, треба залишити цю річ на кладовищі. Але буває так, що це потрібний вам предмет, наприклад, ключі від машини. У такому випадку, треба замість потрібної речі залишити замість цього предмета частування.

Корисні поради, які рослини можна посадити на кладовищі

Могилу можна прикрасити різними квітами, як однолітніми, так і багатолітніми. Також, можна висадити декоративні кущі і дерева. Ці рослини створять атмосферу затишку на місці останнього упокоєння дорогої людини

Які рослини посадити на кладовищі наприкінці літа або восени

Квіти на могилу: фото і опис

Корисні поради по вибору рослин на кладовищі в залежності від типу грунту і освітлення

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст