Що можна садити у серпні і на початку вересня

Серпень – зазвичай період активного збору і переробки врожаю. Проте є культури, які ще можна садити у серпні і на початку вересня у відкритий грунт. Незважаючи на зменшення світлої частини дня, до середини осені ми можемо отримати ще один врожай городини, яка тішить смак і дає організму корисні речовини

Що можна садити у серпні і на початку вересня: зелень і зеленні культури

До заморозків ще достатньо часу, тому можна сміливо садити зеленні культури і зелень. Салат різних видів буде чудовим рішенням для посадки у серпні. Сорти з швидким визріванням дадуть змогу отримати салат латук, листовий салат й інші види вже за кілька тижнів.

Руккола також чудово буде рости наприкінці літа на початку осені. Це досить морозостійка культура. Для посадки у серпні і на початку вересня також слід віддавати перевагу сортам з коротким вегетаційним періодом.

Насіння кропу також можна сіяти, але обов’язково попередньо замочити. Це необхідно, щоб паросток швидше міг пробити щільну шкарлупку зернятка і своєчасно прорости.

Шпинат також дуже добре росте у менш спекотний період. Оптимальна температура для нього +15… +19 градусів. Тому посадка шпинату у серпні і на початку вересня – дуже гарна і практична ідея.

Після збору врожаю, шпинат можна заморозити.

Зеленні культури, які можна садити у серпні і на початку вересня:

  • різні види салатів;
  • рукколу;
  • шпинат;
  • кріп;
  • базилік;
  • петрушку;
  • коріандр.

Що можна садити у серпні і на початку вересня: капуста і буряк

Швидкостиглі сорти капусти чудово підходять для посадки. Краще за все садити білокачанну капусту і пекінську. В середині осені на столі буде свіжа капуста, яка збагатить організм вітамінами.

Буряк

Фахівці вважають, що в нашому кліматі буряк можна садити і у серпні, і на початку вересня. Тут є певні ризики через погоду. Але якщо осінь буде довга і тепла, ми маємо всі шанси отримати додатковий урожай цієї культури.

Що можна садити у серпні і на початку вересня: на що звертати увагу

Наприкінці літа земля, зазвичай, пересушена від спеки. Тому дуже важливо підготувати грядки для посадки. За можливості, можна підживити грунт в залежності від потреб висаджуваної культури.

Дуже важливо – полив. Перед посадкою потрібно добре полити грядку, дати землі розмокнути. Через кілька годин додати у лунки (борозенки) ще води, щоб земля вже точно була волога. Тільки потім слід висівати наші культури для отримання врожаю.

Всі посадки, які зроблені у серпні і на початку вересня, дадуть урожай в середньому через півтора місяці. Ця городина не годиться для зберігання, але чудово підходить для вживання.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст