Зробивши добриво з натуральних інгредієнтів, ми можемо мати гарний урожай полуниці. Народні рецепти для підживлення полуниці дріжджами, настоянкою зі звичайної кропиви. Також фахівці дали пораду, чим оббризкати ягоди полуниці, щоб вони були смачні та не водянисті
Підживлення полуниці дріжджами, кропивою або монофосфатом калію
Готувати настоянку з кропиви дуже просто, але слід зважати, що ця «болтушка» має специфічний аромат. Тому краще готувати кропивну настоянку десь поза будинком на відстані.
Кропива для підживлення полуниці
Треба нарвати кропиви й подрібнити її. Тобто для настоянки потрібно відро подрібненої кропиви залити 10 літрами теплої води (поступово) й додати жменю сухарів. Цю суміш залишаємо настоюватися й за тиждень все готово для підживлення. Готовий настій з кропиви треба розвести з розрахунку 1 частина настою до 3 частин води. Отриманим розчином треба поливати з розрахунку пів літра під кожен кущик полуниці.
Підживлення полуниці дріжджами та/або монофосфатом калію
Дріжджі дуже класний продукт не лише для кулінарії, а ще й для підживлення.
Готуємо розчин з дріжджів
- 100 грамів сирих дріжджів розводимо в 10 літрах теплої води й залишаємо настоюватися протягом доби. Після чого під кожен кущ виливаємо по 400 мл настою з дріжджів.
Добриво з монофосфату калію
- 10 г розчиняємо в 10 літрах води й поливаємо не менше пів літра під кожен кущ.
Чим обприскати полуницю, щоб ягоди були смачні й не водянисті?
Досвідчені садівники рекомендують такий лайфак, який посприяє, що у вас буде смачна полуниця. Коли полуниця буде в стадії дозрівання, слід провести обприскування розчином
2 грами марганцівки + 1 грам борної кислоти + 2 грами сульфату калію. Всі ці інгредієнти розчиняємо в 1 літрі води й цим розчином обприскуємо полуницю.