ГоловнаСад та городОрганічне добриво з кульбаб: простий рецепт настоянки для підживлення

Органічне добриво з кульбаб: простий рецепт настоянки для підживлення

Навесні активно проростають не лише культурні рослини, але й безліч бур’янів, з якими городники борються щосили. Але з кульбаб можна зробити корисне органічне добриво, використавши простий рецепт приготування настоянки для підживлення рослин в саду і на городі.

Як приготувати органічне добрив з кульбаб

Городники помітили, що городина, завдяки поливу з  настоянки з кульбаб, стає здоровішою, більш міцною і соковитою. А саме підживлення цим органічним добривом не вимагає якихось додаткових витрат.

  1. Потрібно нарвати кульбаби і скласти їх у ємність. Яка має кришку (чи потім накрити чимось). Згодиться відро. Накладаємо зірвані кульбаби і до самого верху заливаємо теплою водою, накриваємо кришкою.
  2. Ємність з кульбабами потрібно поставити у затінок, головне, щоб на неї не попадало пряме сонячне проміння.
  3. Щодня ємність відкриваємо і перемішуємо. Через кілька днів від ємності піде неприємний запах, який свідчить, що там ро0зпочався процес бродіння.
  4. Настоювати кульбаби потрібно до тих пір, поки вода не стане прозорою, а неприємний аромат зникне.

Як використовувати настоянки з кульбаб для підживлення

Отриману настоянку з кульбаб треба процідити і зібрати в окремій ємності. Проводячи підживлення городини, треба розбавити це органічне добриво водою у пропорції 1 до 10. Отриманим розчином з настоянки кульбаб можна поливати городину, фруктові дерева, ягідні кущі і квіти.

Як зробите органічне добриво з кропиви

Органічне добриво можна робити майже з усього бур’яну

З кульбаб можна приготувати смачне варення

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст