[the_ad id="53171"]

Чим і коли підживити розсаду томатів, перцю і баклажанів?

Після висівання розсади овочевих культур, молоді сіянці потребують уваги і кропіткого догляду. Інформація чим і коли підживити розсаду томатів, перцю і баклажанів, допоможе своєчасно внести необхідні добрива

Фахівці радять, чим і коли підживити розсаду томатів, перцю і баклажанів

В березні і квітні ми висіваємо насіння овочів на розсаду. Після сходження томатів, перцю і баклажанів потрібно підживити, щоб у майбутньому мати гарний урожай.

  • Перше підживлення розсади помідорів калійно-фосфорним добривом проводиться через три тижні після пікіровки
  • Калійно-фосфорне підживлення перцю і баклажанів вперше слід проводити через десять днів після пікіровки.

Далі, в залежності від розвитку рослин, застосовують комплексне добриво, для перцю і баклажана – через десять днів після першого підживлення

Важливо! Фахівці застерігають від надмірної кількості внесеного добрива. Тому що від «перепідживлення» добривами розсада помідорів почне різко нарощувати зелену масу, сильно переростає, а згодом погано цвіте.

Народні рецепти чим можна підживити розсаду

Найкращі добрива для розсади – органічні добрива або сучасні біодобрива з усіма необхідними для рослини мікроелементами.

Настоянка з бананів

Це смачний продукт ми з’їдаємо, а шкурку можна використати не лише для підживлення кімнатних рослин, але й вона допоможе у підживленні розсади. Але для розсади треба інакше готувати це добриво. Отже

Для настою треба ретельно висушити шкурки бананів до ламкого стану і перемолоти їх в блендері. Коли будете проводити пікірування розсади, в кожну ємність для розсади треба додати 1 чайну ложку такого порошку і перемішати з грунтом.

Зольна витяжка

Це органічне добриво готується з розрахунку 150 г золи на 10 літрів води. Золу треба залити гарячою водою і настоювати два дні. Після чого витяжка вважається готової до застосування.

Найкращі добрива для розсади

Фахівці назвали найкращі добрива для розсади, які мають оптимальний склад необхідних поживних речовин і будуть лагідно впливати на сіянці. Це гумати (гумат калію і гумат амонію), сапропель, зольна витяжка, настій бананової шкірки, суспензія хлорели. Крім того, існують добрива, призначені спеціально для розсади.

Добрива для помідорів, які допоможуть сформувати смачні і гарні плоди

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст