ГоловнаПсихологіяЩо про людину розповість її улюблений колір

Що про людину розповість її улюблений колір

Улюблений колір, якому людина віддає перевагу в одязі, виборі текстилю для дому, може багато що розповісти про неї. Так вважають психологи і вони надали короткий опис основних рис характеру людини, в залежності від того, який в неї улюблений колір.

Основні 10 кольорів і опис психологів про особливості характеру людини і її улюблений колір

Білий колір

Квінтесенція всіх кольорів – білий, який вважається ідеальним кольором, тому що він є синтезом усіх кольорів. Білий колір обирають люди з різними рисами характеру, зовсім не схожими між собою. Психологи вважають, що білий колір – оптимальний варіант практично для всіх, він не викликає неприязні.

Чорний колір

Протилежний попередньому – чорний колір, це символ смутку і печалі, похмурого ставлення до життя. На думку психологів, перевагу чорному кольору віддають ті люди, хто схильний до депресії, не впевнений у своїх силах.

Сірий колір

Прийнято вважати, що сірий колір – це нейтральний. Він подобається тим людям, хто не прагне бути у центрі уваги, а навпаки – уникає її. Сірий колір вибирають люди, які воліють надмірно багато розмірковувати, недовірливі, котрі сумніваються у правильності свого вибору.

Червоний колір

Кохання і пристрасть символізує червоний колір. На ньому зупиняють свій вибір вольові, владні, сміливі і товариські люди. У людей, яких зазвичай червоний колір дратує, на думку психологів існує комплекс неповноцінності і невіри у себе.

Коричневий колір

Кольором пристрастей називають коричневий колір. Саме цей колір переважає у гардеробі людей, які впевнені у собі, твердо стоять на ногах. Психологи кажуть, що такі люди цінують традиційні цінності, родину.

Жовтий колір

Яскравий жовтий колір символізує спокій і інтелігентність. Він подобається товариським і сміливим людям, які вміють пристосуватися до всього нового. Вони отримують задоволення від життя у всіх його проявах.

Синій колір

Небесний колір подобається спокійним людям, проте вони потребують частого відпочинку, тому що швидко втомлюються. Психологи наполягають, що таким людям важливо відчувати впевненість і доброзичливе ставлення до них оточуючих.

Зелений колір

Зелений відтінок – це колір природи, весни і оновлення. На думку психологів, зелений колір вибирають ті люди, які остерігаються чужого впливу і маніпуляцій. Вони шукають можливості самоствердження.

Помаранчевий колір

Перевагу помаранчевому кольору віддають люди з хорошою інтуїцією і пристрасні мрійники. У багатьох країнах цей колір означає духовність, наприклад – одяг у буддійських монахів.

Рожевий колір

Кольором життя і усього живого вважається рожевий колір. Такий колір люблять ті люди, у кого існує сильна потреба відчувати себе улюбленими, коханими. Психологи вважають, що люди, які люблять рожевий колір, потребують відчувати себе захищеними.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст