ГоловнаПсихологіяНа якій стороні ліжка ви спите? Що це говорить про вашу особистість?

На якій стороні ліжка ви спите? Що це говорить про вашу особистість?

Вибір однієї сторони ліжка під час сну може означати, що ви щасливіші від тих, хто спить на іншій стороні. Фахівці зі сну розтлумачили, що про вашу особистість говорить сторона ліжка, на який ви спите. Тож, на якій стороні ліжка ви спите?

Що сторона ліжка, на якому ви спите, говорить про вашу особистість

Гарний нічний сон відіграє важливу роль у тому, як ми зустрічаємо прийдешній день. Чи підійматися ми з ліжка, готові випити першу чашку кави? Чи натискаємо кнопку повтору, намагаючись поспати ще декілька хвилин? Скільки з нас казали, що ми прокидаємося не з тої ноги, якщо у нас поганий настрій? Дотримання правил гігієни сну може бути ключем до гарного сну, але це не єдиний фактор, що впливає на те, як ми спимо. Дослідження показали, що те, де ми спимо, багато говорить про те, ким ми є.

На якій стороні ліжка ви спите?

Сторона ліжка, де ви спите, говорить по-різному про аспекти вашої особистості. Експерти зі сну та психологи в ході деяких досліджень виявили, що сторона ліжка, на якій людина спить, багато говорить про те, ким вона є як особистість.

  • люди, які сплять на лівому боці ліжка, щасливіші;
  • ті, хто спить на правій стороні ліжка, більш приземлені та більш підготовлені до важких ситуацій.

Фахівці зі сну так прокоментували: було виявлено, що люди, які сплять на лівому боці ліжка, більш життєрадісні, впевненіші в собі й більш працелюбні. Люди, які сплять на правій стороні ліжка, як правило, більш заземлені та заробляють більше грошей, ніж ті, хто спить на лівій стороні. А ще люди, які сплять на правій стороні ліжка, більш логічні та аналітичні, а люди, що сплять на лівій стороні ліжка, більш креативні та винахідливі.

Звичайно, при виборі сторони ліжка де спати слід враховувати безліч інших факторів – рівень шуму, освітленість та близькість до дверей. Іноді просто лежати в ліжку заради того, щоб побути в ліжку – це здоровий варіант підзарядки.

Цікавий факт: згідно з опитуванням, проведеним Saatva Mattress у 2015 році, 40 відсотків американців віддають перевагу правій стороні ліжка для сну, а не лівому.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст