ГоловнаПсихологіяТест, як ви виглядаєте в очах чоловіка

Тест, як ви виглядаєте в очах чоловіка

Наш стиль, образ і вподобання можуть багато розповісти про людину. Тест, як ви виглядаєте в очах чоловіка, завдяки вибраним туфлям на малюнку тесту, розкаже про ваш внутрішній світ і яке враження ваша зовнішність справляє на протилежну стать. Малюнок тесту, його розшифровка, можливо, допоможе вам краще розуміти себе. Даний тест заснований на виборі пари туфель, адже ця деталь одягу дуже багато може повідати про ваш характер

Потрібно подивитися на малюнок і вибрати туфлі, які найбільше відповідають вашому образу

тест з туфлями
Дивимось на малюнок і вибираємо туфлі

Тест, як ви виглядаєте в очах чоловіка, розшифровка тесту

Слід зауважити, що даний тест не може провести повний аналіз характеру. Але він дає уявлення про те, як вас бачать оточуючі люди.

Туфлі на високих підборах (малюнок тесту 1)

Туфлі на високих підборах (малюнок тесту 1)

Коли чоловік бачить жінку на таких підборах і з «платформою» у пальців, він вважає її недоступною, самодостатньою і сильною. Скоріше за все, чоловіки бояться підходити до вас для знайомства. Але ви переконані, що гідний чоловік обов’язково з’явиться у вашому житті. І попри зовнішню суворість, в душі ви ніжна і вразлива людина.

Плетені босоніжки на підборах (малюнок тесту 2)

Плетені босоніжки на підборах (малюнок тесту 2)

Жінки, які віддають перевагу босоніжкам з плетінням і на високих підборах, в очах чоловіка виглядають життєрадісними і готовими до пригод. Такі жінки завжди відкриті до спілкування, їх чарівна посмішка розраджує і веселить будь-яку компанію. Ваша жіночність безмежна і підкреслює ваш витончений стиль.

Тест, як ви виглядаєте в очах чоловіка, якщо вибрали малюнок тесту 3

Тест, туфлі з відкритим носком і на високих підборах

Якщо вибір тесту – туфлі з відкритим носком і на високих підборах, це вказує на елегантність і витонченість. Разом з цим, така жінка може мати сміливий і в чомусь – авантюрний характер. Чоловікам дуже непросто з такою жінкою, але з нею ніколи не будеш сумувати. Якою б легковажною ви не здавались оточуючим, ви ніколи не зрадити своїх принципів і правил.

Туфлі з гострим носком і на високих підборах (малюнок тесту 4)

Туфлі з гострим носком і на високих підборах (малюнок тесту 4)

В очах чоловіків, жінка, яка носить таке взуття, видається непростою людиною з високими вимогами до оточуючих. Вам притаманна певна консервативність, ви точно знаєте, чого прагнете і впевнено крокуєте до своєї мети. Ймовірно, у такої жінки чимало залицяльників, проте далеко не всі відповідають вашим внутрішнім параметрам.

Туфлі на танкетці (малюнок 5 тесту)

Тест, як ви виглядаєте в очах чоловіка, розшифровка малюнок 5

Зручні та надійні туфлі на танкетці – ви не будете терміти різні незручності та неприємні моменти. Така жінка в очах чоловіка віддає перевагу комфорту. Їй не потрібні епатаж і намагання шокувати публіку. І чоловік розуміє, що таку жінку не вразити феєрією ідей і балаканиною, а от вчинками справжнього чоловіка – можна справити враження.

Тест, як ви виглядаєте в очах чоловіка, якщо вибрали малюнок тесту 6 – туфлі на низьких підборах

Тест, як ви виглядаєте в очах чоловіка, якщо вибрали малюнок тесту 6 – туфлі на низьких підборах

За цим тестом, чоловік подумає про такий вибір взуття, що ви надійна, мила і ніжна жінка. Про таких жінок хочеться піклуватися, заради неї можна робити безліч гарних справ. Жінка, яка любить взуття на таких підборах знає собі ціну і вміє використовувати свої сильні сторони.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст