ГоловнаПсихологіяТест на стресостійкість

Тест на стресостійкість

Психологи користуються різноманітними тестами, щоб зрозуміти проблеми особистості і допомогли людині долати проблеми. Тест, щоб дізнатися про Вашу стресостійкість спробувати допомогти подолати складні життєві ситуації. Коли ти знаєш проблему, то легше з нею справлятися.

Щоб пройти легкий  тест на стресостійкість, потрібно розслабитися і подивитися на малюнок, що нижче.

Що перше Ви побачили на цьому малюнку тесту?

Тест на стресостійкість

Варіант 1 – Інопланетянин

Такий результат – свідчення того, що Ви схильні до стресових ситуацій в половині випадків. З цього приводу не потрібно нервувати. Головне – не потрібно накручувати самого себе і створювати собі проблему там, де фактично її немає. Видихніть, попийте гарячого чаю і подивіться на складну ситуацію з іншого боку. При першому стресовому сигналі починайте робити дихальну гімнастику. Вдихайте повітря носом глибше, а видихайте ротом і повільніше.

Варіант 2 –  Літаюча тарілка

Ви дуже чутливі до стресів, Ваша психіка майже завжди знаходиться на межі вибуху. Над цим слід терміново попрацювати. Адже постійний стрес негативно позначається на здоров’ї, Вас може мучити безсоння або навпаки, нічні кошмари.

Постійне роздратування може провокувати напади запаморочення, нудоти і головного болю. Краще звернутися з цією проблемою до професійного психолога, попросити допомогти з вирішенням цієї проблеми близьких людей. У такій ситуації важливо знати, що Ви не залишитеся сам на сам.

Варіант 3 –  Печера

Людину, що побачила третій варіант на малюнку тесту – печеру, можна привітати: Ви зовсім несприйнятливі до стресів. У вас багато позитивної енергії, і це допомагає не звертати уваги на життєвий негатив. Ви в будь-якій ситуації зберігаєте спокій, гарний настрій і намагаєтеся надихнути і підтримати інших.

Чи спостережлива Ви людина можна дізнатися, завдяки таблиці

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст