ГоловнаКрасуняВправи для обличчя, щоб покращити його контур

Вправи для обличчя, щоб покращити його контур

З віком овал обличчя, контур підборіддя відтягуються вниз і втрачають свою чіткість, щоки обвисають. Регулярні вправи для обличчя, щоб покращити його контур в поєднанні з вправами для підтяжки повік, допоможуть зберегти гарний вигляд і в більш старшому віці.

Вправи для обличчя, щоб покращити його контур рекомендується виконувати регулярно

вправа 1

Надуваємо повітря у щоки і затримуємо його на 20-30 секунд. Потім видихаємо повітря і розслабляємо обличчя. Виконуємо 10 повторень.

вправа 2

Надуваємо щоки і «перекидаємо» повітря з однієї щоки в іншу (як цукерку) 10 разів. Для повного виконання вправи потрібно зробити 3 підходи по 10 разів. Між підходами віпочинок 10 секунд.

вправа 3

Щоки надуваємо, і «проганяємо» повітря знизу догори і назад. Ця вправ дещо складніша, поки не проробити її кілька разів. По відчуттям внизу повітря йде ніби в нижню щелепу, а при перенаправленні його вгору – до ньоба.

вправа 4

Щоки слід надути, а потім виштовхувати повітря, стиснувши губи. Виконайте 10 повторів.

вправа 5

Надуваємо щоки і видмухуємо повітря куточками губ:  десять раз одним, десять іншим.

вправа 6

Надуваємо щоки і притискаємо до них долоні, ніби пробуємо здути. При цьому стараємося досить міцно тиснути руками і творити супротив повітрям за щокою (створюється напруга м’язів). Повторювати 10 разів.

вправа 7

Одну долоню кладемо на губи(паралельно накривши їх). Під рукою пробуємо посміхнутися, але в цей час тримаємо щоки, створюючи спротив. Вправу виконуємо 10 разів.

вправа 8

Верхньою губою «накриваємо» нижню, а потім навпаки – нижньою накриваємо верхню губу. Робимо вправу 10 разів.

вправа 9

Піднімаємо обличчя догори, відкриваємо рота. Нижньою губою намагаємося тягнутися до кінчика носа. Вправу потрібно повторювати 10 разів.

вправа 10

Втягуємо повітря, щоб губи також частково втягнулись – ніби створюємо «вакуум», потім різко надуваємо щоки. Повторювати 10 разів

При регулярному виконанні вправ для обличчя, його контур стає більш чітким і прибере обвислі щоки. Крім цього, такі вправи можуть прибрати дрібні зморшки.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст