ГоловнаКрасуняТемні кола під очима можна прибрати простими домашніми засобами

Темні кола під очима можуть з’явитися з різних причин. Якщо це не серйозне захворювання, тоді їх можна прибрати простими домашніми засобами. Ці засоби не потребують стільки грошей, як косметологічні засоби в салонах краси.

Темні кола під очима можна прибрати за допомогою огірка

Цей засіб знайомий багатьом жінкам і він перевірений часом. За допомогою огірка можна прибрати темні кола. Огірок здатен висвітлювати шкіру, робить її м’якою, гладенькою, добре зволожуючи.

Щоб прибрати темні кола, огірок потрібно помити, порізати на кружальця і проставити у холодильник на 30-40 хвилин. Після холодильнику, кружальця огірка потрібно просто покласти на очі, щоб накривали темні кола і тримати 10 хвилин.

Темні кола під очима можна прибрати за допомогою картоплі

Картопля – чудовий овоч, з якого не лише можна готувати безліч справ, але й корисний у догляді за обличчям. Існують різні маски з картоплі, які допоможуть, наприклад, позбутися пігментних плям.

Варіанти використання картоплі, щоб прибрати темні кола навколо очей

  1. Почистити картоплю, порізати на кружальця і покласти на проблемні зони.
  2. Натерти картоплю на терці і утворену кашку покласти на область з темними колами або мішками під очима.

Всі процедури з картоплею тривають 10 хвилин. Після чого потрібно вмитися прохолодною водою. Після застосування картоплі, шкіра стає більш м’якою і ніжною.

Темні кола під очима можна прибрати за допомогою зеленого чаю

Всім відомий спосіб і профілактики, і косметичного засобу – заварка. Чай містить більше кофеїну, ніж кава Також, у заварці безліч оксид антів, що дуже корисно для організму, і для шкіри. Саме вони допомагають прибрати темні кола навколо очей.

Зелений чай допомагає звужувати судини і позбавити від зайвої рідини, через яку бувають набряки. Можна просто заварити зелений чай у пакетику, трошки остудити і просто покласти під очі ці пакети. А можна зробити патчі під очі самостійно.

Ефект від застосування зеленого чаю буде помітний майже одразу.

Корисні поради жінкам, як зробити маски для обличчя вдома, щоб мати гарний вингляд і не витрачати багато коштів і часу – читати ТУТ

Ви не можете копіювати текст