ГоловнаКрасуняСприятливі дні для манікюру вересень 2021 за місячним календарем і коли робити...

Сприятливі дні для манікюру вересень 2021 за місячним календарем і коли робити педикюр (календар для завантаження)

Красиві і доглянуті руки говорять про чистоту і повагу жінки до самої себе. Сприятливі дні на вересень 2021 для манікюру і коли робити педикюр за місячним календарем, допоможуть мати саме позитивний результат, щоб ці косметичні процедури були успішними і дарували радість. Якщо виконувати процедури манікюру і педикюру у сприятливі дні для цього дні, це принесе користь вашій красі і приверне тільки все найкраще, починаючи від позитивної енергії і закінчуючи поліпшенням фінансового стану.

Сприятливі дні для манікюру за місячним календарем, що вони враховують

Астрологи прийшли до висновку, що зроблений в сприятливі дні манікюр заповнить життєві сили, може навіть зміцнити здоров’я. Є різні умови для якісного манікюру. В основному вони залежать від фази Місяця. На початку місячного циклу, в середньому до 15 місячного дня, поки Місяць перебуває у зростаючій фазі, зрізані в цей час нігті будуть рости дуже швидко. А в другій половині місячного циклу, коли наш супутник у спадаючій фазі, зроблений в цей період манікюр зміцнить нігтьову пластину. Також в ці дні рекомендується лікувати опіки і кутикулу. також фахівці вважають, що сприятливі дні для манікюру можуть позначитися на фінансовій стороні, якщо ми будемо проводити процедури в особливі дні.

Основні параметри, які враховує місячний календар, вказуючи найкращі дні, коли варто робити манікюр і педикюр для манікюру

  • фаза Місяця;
  • знак зодіаку;
  • день тижня;
  • місячна доба.

Це основні фактори, але важливо враховувати їх поєднання, взаємний вплив тощо.

Сприятливі дні для манікюру на вересень 2021 і коли робити педикюр за місячним календарем

Протягом місяця Місячний календар вказує сприятливі дні — найкращі для процедури, несприятливі — коли не можна робити маніпуляції і нейтральні дні — коли робити чи не робити манікюр і педикюр, ви вирішуєте самі.

  • Сприятливі дні – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26, 27, 28
  • Нейтральні дні – 8, 13, 14, 20, 22, 25, 29, 30
  • Несприятливі дні – 3, 10, 11, 12, 15, 23

Календар манікюру вересень 2021 завантажити

Календар манікюру вересень 2021
Календар манікюру вересень 2021

Ідеї манікюру — фото приклади оригінального нейл покриття в різних стилях

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами