ГоловнаКрасуняПідтяжка повік у домашніх умовах

Зберегти молодість і відкритість погляду без хірургічного втручання можливо. Підтяжка повік у домашніх умовах за допомогою певних вправ, допоможе в цьому. Разом з комплексом косметичних засобів та масок для підтяжки повік, такий набір процедур з вправами, зробить ефект значно помітнішим.

М’язи ока, як й інших частин тіла, з віком втрачають свою еластичність і потребують тонусу. Саме для такої підтримки і були розроблені вправи для підтяжки повіка.

Підтяжка повік у домашніх умовах: вправи для зміцнення м’язів повік

  1. Для початку необхідно міцно заплющити очі – зажмурити. У такому положенні залишатися 20 секунд, потім високо підняти брови, ніби від подиву. Знову завмерти на 15-20 секунд, після чого можна розслабитися. Вправа виконується, не відкриваючи очей.
  2. Тепер потрібно широко, як тільки зможете, відкрити очі і поблимати 20 раз у дуже швидкому темпі. Всього таких підходів з блиманням очима потрібно зробити 10, а перерва між підходами до 10 секунд. В перервах просто розслабте очі.

Підтяжка повік у домашніх умовах: вправи за допомогою рук

Для виконання цієї вправи покладіть руки наступним чином:

  • вказівні пальці кладемо вздовж брови зверху
  • великі пальці паралельно великому кладемо під бровою

в цей час очі трішки прикриті.

  1. Пробуємо відкривати очі, тримаючи пальці як зазначено вище. Під час відкривання очей наші пальці тиснуть, створюючи спротив, який потрібно подолати. Тривалість вправи 15-20 секунд, відпочинок між вправами – 10 секунд. Кількість повторів не більше 15 разів.
  2. Фінальна вправа: подушечки середніх пальців ставимо між бровами, а подушечки вказівних пальців – на зовнішніх куточках очей. Піднімаємо погляду вгору і потім пробуємо з зусиллям закривати очі 10 разів.
  3. Після вправи треба зажмуритись на 20 секунд і потім розслабитися.

Вправи для підтяжки повік будуть корисними не тільки для подолання зморшок і нависання повіка, але й позитивно вплинуть на наш зір. Адже, наприклад, часте моргання буде стимулювати роботу сльозової залози, що буде зволожувати поверхню ока.

Ви не можете копіювати текст