Досить часто ми не можемо підібрати крем для рук, який би добре зволожував шкіру. Тому пропонуємо, як додаткову процедуру, парафінові ванни для рук, які робимо вдома двічі на тиждень. Вже після першої процедури ви зможете відчути ефект.
Чим корисні парафінові ванночки і взагалі парафінотерапія?
Парафін, завдяки своїм фізичним властивостям, вже багато років використовується в медицині і косметології.
Завдяки використанню парафіну в процедурах, досягається результат
Детоксикації
- ті токсини, які раніше виділялися з потом, не зможуть потрапити назад через занадто великий розмір молекул, на відміну від води, яка безперешкодно проходить через пори шкіри.
Зволоження
- Відбувається перерозподіл рідини: та, що «вийшла» з крові та лімфи повертається вже безпосередньо в дерму, що і пояснює надзвичайний ефект зволоження після парафінових процедур. Що у свою чергу покращує тонус шкіри та її еластичність.
Глибоке живлення
- ефективність будь-яких косметичних засобів, нанесених на шкіру перед покриттям її парафіном, суттєво зростає.
Виражений ліфтинг
- теплий парафін, який накладено, охолоджуючись, зменшується і розтягує поверхню шкіри, буквально стираючи дрібні зморшки та підвищуючи її пружність.
Парафінові ванни для рук робимо вдома: як провести процедуру самостійно в домашніх умовах
Косметологу рекомендують проводити дану косметичну процедуру регулярно. Почати варто двічі на тиждень, зробивши 10-12 процедур. А потім можна робити підтримуючі ванночки з парафіну раз на тиждень-два. Залежить від особливостей вашої шкіри рук. Але вже з першого разу ви помітите дуже гарні результати.
Що потрібно підготувати для ванночок
- парафін (продається в аптеках);
- крем для рук або олійки: кокосову, оливкову або суміш з косметичних олій, які продаються в аптеці (жожоба, обліпихова, мигдальна, персикова)
- два пакетики,
- тарілка(емальована, залізна),
- рукавиці або теплі шкарпетки.
Олія або крем нам знадобляться, щоб, по-перше, вони підживлювали шкіру під парафіном, а по-друге, так буде легше знімати парафінову маску.
Бажано брати ємність, щоб помістилися обидві руки.
Як зробити парафінову маску: покрокова інструкція
- Придбаний в аптеці парафін потрібно покласти в емальований посуд і поставити розігріватися на водяній бані. Важливо! Посуд повинен бути сухим, інакше краплі вологи можуть спричинити опіки.
- Поки парафін плавиться, потрібно ретельно вимити і проскрабувати руки. Найпростіше це зробити кавовою гущею – нанести на руки, трошки потерти (не тиснути!) і змити. Якщо нічого під рукою немає, можна взяти звичайний цукор, додати пару крапель олії та проскрабувати цією сумішшю та змити водою.
- На чисті руки наносимо вибрані олійки.
- Коли парафін розплавився приблизно до температури 50 градусів – це оптимально, тому що парафін достатньо теплий, але не буде обпікати, опускаємо руки до зап’ястку. Потім піднімаємо їх на 10 секунд в повітря і знову занурюємо в розплавлений парафін.
- За цей час парафін «схопиться», ці занурення треба повторити 3-5 разів, щоб шар парафіну був достатнім і повністю покрив кожен міліметр шкіри рук.
- Далі надіваємо на руки пакети, а зверху надіваємо рукавиці або теплі шкарпетки, щоб руки були в теплі. Це створить так званий парниковий ефект.
- Через 25-30 хвилин потрібно зняти парафінову маску так, як знімаємо резинові рукавички: пальцями беремо за край від зап’ястку і спускаємо до кінчиків пальців.
- Після чого залишки парафіну треба зняти вологою серветкою або рушником. А потім треба нанести крем або підготовлену заздалегідь олійку (суміш олій). Важливо! Наносячи косметичні засоби не можна розтягувати шкіру – вона дуже еластична.
Косметологи рекомендують після парафінової ванночки хоча б півгодини не зволожувати руки та не виходити на холод.
І хоча ефект буде помітний після першої ж процедури, щоб він закріпився і був стійким, рекомендовано робити маски курсом, а потім просто підтримувати.
Нагадаємо, що дають парафінові маски для рук
- відлущують омертвілі клітини епідермісу;
- глибоко живлять та зволожують;
- загоюють мікротріщини;
- парафінові маски мають лікувальний ефект – це профілактика хвороб суглобів.