ГоловнаКрасуняОсновні помилки при догляді за собою, яких слід уникати

Основні помилки при догляді за собою, яких слід уникати

У домашньому догляді за собою іноді жінки роблять помилки при догляді за собою, яких слід уникати. Основні неправильні діє, викладені фахівцями в даній публікації, щоб ми могли взяти це до уваги і діяти правильно. Це допоможе тому, що домашній догляд стане приносити найкращий результат і видимий ефект.

Не використовуємо сонцезахисний крем

Сучасні косметичні засоби, навіть недорогі, наприклад, тональний крем, містять фактори захисту від сонця. І це чудово. Проте це не означає, що можна нехтувати і не використовувати сонцезахисний крем, тому що ні один тональний крем не дає 100% захисту від сонця. Зрозуміло, що взимку можна і не використовувати засоби з SPF крем, проте влітку потрібно обов’язково регулярно користатися сонцезахисним кремом.

При догляді за шкірою не використовуємо олійки

Всім відоме правило – протирати і підсушувати жирну шкіру, щоб не було прищів і вугрів. Вважається, що завдяки цьому шкіра стане матовою. Проте косметологи вважають це помилкою. Тому що чим більше підсушуємо шкіру, тим більше речовини – себуму вона виробляє. І, відповідно, тим більше погіршується ситуація. Олійка ж допоможе встановити баланс для шкіри, завдяки чому її стан значно покращиться. Головне, читати примітку на упаковці «Для жирної шкіри» і тоді шкіра обличчя засяє по-новому.

Відновлення посіченого волосся

Часто, щоб відновити посічені кінчики волосся, ми використовуємо спеціальні маски, спреї. Як правило, вони працюють, але лише ситуативно. Тобто спеціальні засоби насправді «згладжують» посічені кінчики, надаючи волоссю гарного вигляду. Але дія таких масел зовсім коротка. Тому, щоб мати по справжньому охайну зачіску, потрібно зрізати посічене волосся.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст