ГоловнаКрасуняМолодість шиї допоможуть зберегти декілька простих способів

Молодість шиї допоможуть зберегти декілька простих способів

Ми завжди уважно стежимо за обличчя, але наша шия також потребує достатньо уваги. Часто складається дисбаланс між обличчям і шиєю, яка може виглядати більш зморшкуватою. Саме вона показує справжній вік жінки

Вітамін С

Для того, щоб зберегти молодість шиї і зробити її більш підтягнутою, необхідно використовувати різні добавки і просто вживати продукти, що містять вітамін С. Були проведені дослідження, які показали, що ефективність кремів, де доданий вітамін С, набагато вище. Це дозволяє компонентам краще проникати в пори шкіри шиї.

Мінімальний час на сонці

Шкіра легко може постраждати від сонячних променів. Тому варто мінімізувати час, який Ви перебуваєте під сонцем. Коли Ви все ж таки будете на сонці, потрібно обов’язково використовувати спеціальні сонцезахисні креми. Їх варто наносити на шкіру обличчя і шиї навіть в зимовий період року.

Спеціальні вправи

Існує велика кількість методик, які спрямовані на збереження молодості шиї і підтримки її в тонусі. Це комплекс з нескладних вправ, які потрібно регулярно виконувати. Фізичні навантаження сприяють циркуляції кисню, що надає позитивний ефект на стан шкіри. Якщо Ви будете регулярно займатися такими вправами, то ваша шкіра в зоні шиї стане більш еластичною.

Використання колагену

Колаген є невід’ємною частиною сполучної тканини людини, тому від нього залежить пружність і стан шкіри в цілому. Також він бере участь в оновленні клітин, досить ефективним способом є додатковий прийом колагену. Він сприятиме збереженню молодості і красивого зовнішнього вигляду жіночої шиї, в спеціалізованих магазинах можна знайти масу пропозицій і вибрати для себе відповідний препарат.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст