ГоловнаКрасуняМасло чайного дерева для краси та здоров’я, корисні поради

Багато косметологів використовують масло чайного дерева для краси шкіри та волосся. Також, масло чайного дерева можна використовувати для підтримки здоров’я. Тримайте пляшечку масла чайного дерева не тільки в аптечці, а і серед косметики.

Масло чайного дерева – природний антисептик. Воно не тільки бореться з бактеріями, вірусами, грибками, а й стимулює імунітет.

Масло чайного дерева для краси, корисні поради

Як позбавитися від лупи

Масло чайного дерева може допомогти позбутися лупи. Коли Ви будете мити голову, у Ваш шампунь додайте 5-7 крапель цього масла, нанесіть на волосся, як зазвичай і почекайте 2 хвилин. Потім змийте як звичайно, коли миєте голову.

Зняти набряки ніг

За допомогою масла чайного дерева, можна зняти набряки на ногах. Для цього потрібно зробити ванночку з морською сіллю і додати 7 крапель цього масла. Потрібно занурити ноги у ванночку і потримайте у цій воді 15 хвилин.

Очищення шкіри

Видаляє прищики на тілі. Капніть 7 крапель масла в жменю вівсянки і під час прийняття душу масажуйте цією сумішшю спину і плечі. Потрібно провести 5 процедур.

Масло чайного дерева для здоров’я, корисні поради

Ангіна

При ангіні. Полоскати горло 3 рази в день розчином теплої води з 1 ч. Ложкою соди і 2 краплями олії.

Лікування герпесу маслом чайного дерева

При герпесі, потрібно кілька разів на день змащувати маслом ті пухирці, що з’явилися . Змащувати маслом потрібно поки болячка повністю не висохне.

Масло чайного дерева при кровотечі ясен.

Вранці і ввечері додавайте 3 краплі масла чайного дерева у склянку з теплою водою і потрібно полоскати ротову порожнину.

ВАЖЛИВО! Пам’ятайте, що масло чайного дерева не можна приймати всередину. Для збереження всіх корисних властивостей його краще зберігати в темному прохолодному місці.

Ви не можете копіювати текст