ГоловнаКрасуняМаска для обличчя від зморшок з простих складових

У догляді за обличчям можна користуватися не тільки дорогими кремами та різними аптечними препаратами – косметичними маслами тощо, але й звичайними продуктами, які є в нас у холодильнику. Маску для обличчя від зморшок з простих інгредієнтів легко приготувати у будь-який час. Єдине застереження – перевірити, щоб не було алергії на складові.

Маска для обличчя від зморшок включає в себе всього два інгредієнти

  • сир (творог) – 2 ст.ложки;
  • мед – 1 ст. ложка.

Компоненти самі звичайні, які є в навченості практично завжди у кожної господині.

Приготування маски дуже просте. Мед потрібно розтопити на водяній бані (можна просто ложку з медом потримати над паром декілька хвилин). Після цього ретельно перемішуємо мед і сир.

Очищуємо обличчя і наносимо готову суміш на обличчя, уникаючи зону навколо очей. Порада: на зону носогубних складок можна покласти більш товстий шар приготовленої маски.

Змивати цю маску потрібно не раніше, ніж через 20-25 хвилин. Це буде легко зробити ледь теплою водою.

Таку маску бажано робити 2-3 рази на тиждень і тоді буде помітний ефект – Ваша шкіра на обличчі віддячить вам прекрасним тонусом і кольором, а також зменшенням зморшок і носогубних складок.

Перед застосуванням маски для обличчя від зморшок з простих інгредієнтів, потрібно перевірити на відсутність у Вас алергії на її складові.

Ви не можете копіювати текст