ГоловнаКрасуняКавовий скраб прийде на допомогу вашому обличчю

Кавовий скраб прийде на допомогу вашому обличчю

Кава не тільки чудово бадьорить похмурим осіннім ранком, але може стати чудовим косметичним засобом для очистки шкіри усіх типів. Кавовий скраб прийде на допомогу вашому обличчю при проведенні домашнього очищення шкіри. Кавова гуща прекрасно очищує та тонізує шкіру, покращує її еластичність, захищає від агресивного зовнішнього середовища і навіть може допомогти боротися з запаленням.

Кавовий скраб прийде на допомогу вашому обличчю при домашньому догляді

Цінність цього скрабу в тому, що Вам не потрібно витрачати кошти на придбання дорогих косметичних чи аптечних засобів.

Перед тим, як підготувати скраб для Вашого типу шкіри, необхідно зважити на деякі тонкощі:

  • для скрабу краще за все використовувати кавову гущу, яка утворилась після заварювання кави без цукру;
  • консистенція готового скрабу повинна бути як у густої сметани;
  • наносити краб потрібно тільки на добре очищену шкіру, уникаючи місяця навколо очей;
  • ні в якому разі не можна втирати скраб з зусиллям, щоб не нашкодити шкірі;
  • не рекомендовано використовувати такий скраб частіше 1 разу на тиждень

Кавовий скраб для жирної шкіри

Для пригодовування цього скрабу необхідно взяти 1 чайну ложку кавової гущі та змішати з однією столовою ложкою натурального йогурту без добавок. Цю суміш наносимо на чисте обличчя, уникаючи область навколо очей, масуємо легкими дотиками кінчиків пальців і залишаємо на обличчі на 3 хвилини. Після цього змиваємо маску теплою водою і наносимо відповідний до типу шкіри крем.

Кавовий скраб для сухої шкіри

Візьміть по 2 чайні ложки гущі та рисової муки (1:1) і додайте в цю суміш молока. Нагадуємо, консистенція готового скрабу повинна бути як густа сметана. Легкими рухами необхідно нанести суміш на очищене обличчя і потримати 2-3 хвилини. Скраб змивається теплою водою.

Кавовий скраб для нормальної шкіри

Для пригодовування скрабу для цього типу шкіри необхідно взяти 1 чайну ложку кавової гущі, 1 столову ложку сметани та 2 чайні ложки вівсяних пластівців (мілко подрібнених). Ретельно вимішати і нанести кінчиками пальців на чисте обличчя. Обережними дотиками помасувати та залишити на обличчі на 2 хвилини. Після чого змити суміш теплою водою. Цей скраб можна використовувати і для жирної шкіри, замінивши у складі сметану на натуральний йогурт.

Якщо приділяти небагато часу для догляду за собою, Ваша шкіра без великих фінансових витрат та зусиль, буде виглядати значно свіжіше.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст