ГоловнаКрасуняЯк відростити брови в домашніх умовах

В ситуації, коли вищипували брови і видалили занадто багато волосків, можна зарадити. Як відростити брови в домашніх умовах, порадили косметологи. Можна скористатися порадами, як зробити пухнастими вії – комплексні заходи для вій і брів дадуть гарний результат. По догляду за бровами просто додається декілька простих процедур.

Як відростити брови в домашніх умовах за допомогою натуральної олії та масажу

Дуже гарні результати дає використання рицинової та реп’яхової олії. Ці олії живлять волосяні фолікули, що спонукає до активного росту волосин.

Масаж дуже потрібна процедура. Адже завдяки, наприклад, масажу голови, відбувається стимуляція кровообігу, що прискорює ріст волосся. Буде дуже добре нанести олію на брови і промасувати їх подушечками пальців. Важливо робити це обережно, щоб не зламати волосини.

Як відростити брови в домашніх умовах за допомогою сироватки росту і вітамінів

Великою популярністю у багатьох жінок користуються сироватки, які стимулюють ріст брів та вій. Такі препарати зазвичай продаються в косметичних магазинах та в аптеках. Косметологи радять використовувати тільки перевірені препарати з якісним складом речовин.

Вітаміни, які стимулюють ріст волосся, дуже добре будуть працювати і з бровами. Найпопулярніші: біотин (розчинний у воді вітамін групи В), вівксал (амінокислотно-мінеральний комплекс для зупинки випадання і стимуляції росту волосся), вітаміни А і Е.

Для підсилення ефекту важливо вживати продукти з високим вмістом цих вітамінів, наприклад, яйця, морепродукти і горіхи. Це буде корисно і для загального самопочуття.

Як відростити брови в домашніх умовах: регулярне очищення

Дуже важлива процедура по догляду за бровами і стимуляції їх росту – регулярне очищення. Адже завдяки цьому, Ваша шкіра на бровах позбувається відмерлих частинок, які заважають рости новим волоскаим. Потрібно щоденно щіточкою для брів розчісувати їх, а раз на тиждень проводьте легке скрабування.

Ви не можете копіювати текст