ГоловнаКрасуняЯк позбутися лущення шкіри у домашніх умовах

Під впливом погодних умов, через перепади температури, сонячні промені, шкіра обличчя піддається негативному впливу. Особливо, проблеми поглиблюються в холодну пору року: морози чи відлига, зменшення кількості свіжих овочів у раціоні, зменшення кількості випитої води, які часто змінюємо на теплі напої – все це часто відображається на обличчі. Як позбутися лущення шкіри у домашніх умовах порадили косметологи і дали прості рекомендації, яким легко слідувати.

Щоб зменшити негативний вплив зовнішнього середовища, можна слідувати простим рекомендаціям косметологів.

  1. В домашньому догляді за обличчям потрібно спочатку відмовитися від води з крану: водопровідна вода містить хлорку та інші дезинфікуючі засоби. Краще використовувати термальну воду, мінеральну або фільтровану кімнатної температури.
  2. Друге правило косметологів, які вони радять виконувати у домашньому догляду за обличчям – відмовитися від мила й спиртовмісних засобів через те, що вони будуть руйнувати захисний шар епідермісу. Можна використовувати м’які гелі та пінки для очищення шкіри.
  3. Крем потрібно вибирати з урахуванням типу шкіри. Вранці наноситься живильний крем не пізніше, ніж за годину до виходу на вулицю, щоб він встиг вбратися. Зволожуючий крем краще застосовувати на ніч. Крім цього, не забуваємо використовувати зволожуючі і живильні маски, легкі засоби від лущення – пілінги і скраби.
  4. Не можна забувати зволожувати повітря в будинку і на робочому місці, особливо, коли працює опалення, яке дуже висушує повітря у приміщенні.
  5. Важливе правило – обов’язково пити достатню кількість води – звичайної чистої води, вживати в їжу більше фруктів, овочів і жирної риби.

Ви не можете копіювати текст