ГоловнаКрасуняГіалуронова кислота: рецепт вічної молодості

Гіалуронова кислота: рецепт вічної молодості

Антивіковий засіб по догляду за обличчям рекомендують косметологи. Це – гіалуронова кислота, яка додається у креми. Використання цієї кислоти фахівці вважають рецептом вічної молодості шкіри. Можливо це невелике перебільшення, але насправді –  гіалуронова кислота дієвий компонент у боротьбі за свіжість і молодість.

Гіалуронова кислота: що це за компонент

Природним компонентом сполучної тканини являється гіалуронова кислота, яка підтримує в шкірі міцність і її еластичність. Гіалуронова кислота може утримувати вологи в 1000 разів більше своєї ваги, так що вона відповідальна за регулювання водного балансу і зволоження шкіри. Вона також стимулює вироблення еластину і колагену, відповідаючи тим самим за пружність і еластичність шкіри.

Гіалуронова кислота: коли варто використовувати

З віком природна кількість гіалуронової кислоти зменшуються, звідси з’являються зморшки і інші ознаки старіння шкіри: з’являється сухість, знижується еластичність, «розпливається» овал обличчя. Гіалуронова кислота активно використовується в антивікових кремах і сироватках. Її рекомендовано застосувувати вже після появи перших зморшок як профілактика і лікування вікових змін.

Гіалуронова кислота може вводитися в шкіру і підшкірні шари двома способами: ін’єкційним і безін’єкційна. Якщо у першого багато протипоказань, то другий таких не має. Тому різні косметичні засоби, у складі яких знаходиться гіалуронова кислота, стануть відмінним способом у боротьбі зі зморшками.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст