ГоловнаКрасуняДогляд за обличчям, вмивання з натуральними продуктами

Натуральний догляд за обличчям дуже популярний метод – здоровий і дуже практичний. В холодильнику зазвичай є всі необхідні продукти.

Догляд за обличчям починається з правильного очищення шкіри. Зазвичай ми використовуємо професійні засоби: пінку, молочко, масла, гелі для вмивання. Але, якщо досить часто використовувати такі засоби, може почати сушити шкіру, бо їх головна функція – глибинне очищення. Щоб уникнути сухості шкіри, можна використовувати натуральні продукти для доглядом за обличчям.

Догляд за обличчям, вмивання з натуральними продуктами: вівсянка

Вмивання за допомогою вівсянки дуже ефективний засіб по догляду за шкірою. Вівсянка зволожує, живить, чудово очищує шкіру, а також робить її пружною і бархатистою.

Вмивання вівсянкою підходить дівчатам і жінкам з проблемною шкірою. Але є важливий момент, який потрібно враховувати: перший час забруднення поглибиться, і висип почне виходити ззовні. Вам може здатися, що ситуація погіршується, але це не так – це процес очищення. Приблизно за 7-10 доведеться потерпіти, потім шкіра очиститься і стане чистіше і свіжіше.

Для вмивання вівсянкою потрібно:

  • подрібнити вівсяні пластівці;
  • замочити вівсяну муку в теплій воді до стану кашки.

На чисте обличчя потрібно нанести підготовлену вівсяну кашку і м’яко помасувати. Залишити таку маску на 5-10 хвилин, а потім змити прохолодною водою

Догляд за обличчям, вмивання з натуральними продуктами: мед

Перед тим, як використовувати мед, потрібно впевнитися, що у Вас немає алергії на нього. Вмиватися медом краще на ніч. Для вмивання використовуйте рідкий мед, чи трохи розведіть його водою.

Вмивання медом на ніч допоможе у боротьбі з сухістю шкірю, лущенням, а також із запаленням і акне.

Догляд за обличчям, вмивання з натуральними продуктами: кисле молоко

Кисле молоко для вмивання можна використовувати виключно на ніч (через специфічний аромат і неможливість нанесення макіяжу після такого вмивання).

Перед нанесення  кислого молока, Вам необхідно вмитися за допомогою двофазового масла (міцелярною водою або гелем), зняти макіяж з обличчя. Потім потрібно дати шкірі трохи підсохнути, обполосніть водою і промокніть рушником. Після чого, нанесіть на обличчя кисле молоко. Залиште на пару хвилин і змийте прохолодною водою. Крем можна не використовувати.

Подібні вмивання допоможуть впоратися з дрібними зморшками, відновлять пружність шкіри і повернуть Вам свіжий вигляд.

Догляд за обличчям, вмивання з натуральними продуктами: молочна сироватка

Сироватка є непоганим мультифункційним засобом по догляду за шкірою обличчя і тіла, а також за волоссям. Її можна активно використовувати ввечері, щоб живити і зволожувати шкіру. Змивати сироватку не потрібно. Вранці вмийтеся звичайним способом. Через тиждень використання сироватки Ваша шкіра стане оксамитовою і зволоженою.

Ви не можете копіювати текст