Питання як виглядати молодше турбує кожну жінку не зважаючи на вік. Кожен день ми робимо макіяж, не задумуючись про те, що anti-age макіяж може повернути час назад и зробити нас молодше. Принципи anti-age макіяжу, який здатний значно омолодити обличчя, створені ведучими візажистами світу для того, щоб жінка за допомогою простих прийомів виглядала молодше. Особливо омолоджуючий макіяж в нагоді, коли потрібно зробити святковий мейкап.
Anti-age макіяж: головні принципи і прийоми
Якщо ви вже цікавились, як виглядати молодше за допомогою макіяжу, то мабуть вам знайомі деякі принципи омолоджування за допомогою мейкапу. Нижче ми перерахуємо основні anti-age прийоми.
Весь макіяж варто робити чистішим і чіткіше, тому що недбалий макіяж добре виглядає тільки на зовсім юному обличчі.
У віковому макіяжі головне – це не переборщити з кольором і текстурами.
Всі лінії треба направляти вгору, щоб максимально підтягти обличчя і візуально зробити його молодшим.
Ідеальний тон обличчя – натуральний колір та ідеальне нанесення, тому що він в першу чергу маскує стан шкіри. Тону треба приділити максимальну увагу, особливо якщо ви робите вечірній мейкап.
Акцент в anti-age макіяжі потрібно робити на очі, вії та брови.
Підготовка обличчя та тональний крем в anti-age макіяжі – це найбільш важливий момент
Замість звичайного денного крему потрібно використовувати зміцнюючу маску з ліфтинг-ефектом. Не варто перевантажувати обличчя тональним кремом, проте, важливо ретельно замаскувати всі кольорові нерівності – для цього локально скористатися щільним, але еластичним коректором.
Тональний засіб краще всього вибирати насиченою кремовою текстури з ефектом сяйва. Наносити його краще плоскою кистю від центру до периферії і від підборіддя до скул.
Підбираючи відтінок тонального засобу, краще віддавати перевагу жовтуватим тонам, які як би “зігріють” шкіру і будуть виглядати більш натуральними ніж рожеві. Також краще обійтися без нанесення пудри, щоб не сушити шкіру, або вибрати легку розсипчасту або прозору.
Візажисти також радять використовувати спеціальний праймер для області під очима. Шкіра в області очей дуже ніжна і тонка, зморшки тут виникають набагато швидше.
Рум’яна в anti-age техніці: тільки легкі текстури
Для anti-age макіяжу підходять кремові і гелеві текстури рум’ян абрикосових і рожевих тонів, які будуть зволожувати шкіру і не підкреслять зморшки. Наносити їх потрібно на вилиці, а не на яблучка щік.
Anti-age макіяж губ: чіткі лінії, витримані кольори і легке мерехтіння
Для губ варто вибирати кремові помади рожевих і ягідних відтінків, обов’язково окреслюючи хайлайтером лінію губ перед їх нанесенням. Також не варто залишати контур губ після нанесення олівця дуже чітким, щоб не підкреслювати зморшки, – краще розтушувати його пензлем перед нанесенням помади
Неправильно підібраний відтінок помади може візуально зістарити вас. Тримайтеся подалі від помад коричневих відтінків. Уникайте помад з матовою текстурою – вони в’їдаються в лінії на губах. Замість цього використовуйте кремові, поживні помади або блиски. Останні, до речі, додають вашому образу молодості і візуально збільшують губи.
Anti-age макіяж очей: легкі лінії і текстури, максимум уваги на вії
Не потрібно наносити крем для повік, тональну основу або консилер на верхні повіки перед макіяжем очей. Очі краще взагалі не перевантажувати. По лінії росту верхніх вій нанеси водостійкий олівець синього або коричневого відтінку і заверши макіяж за допомогою туші.
Вибирай тіні натуральної гами та матової текстури, тому що перламутрові тіні підкреслять зморшки на повіках. Тіні штучних яскравих кольорів треба потрібно використовувати з обережністю, тому що вони дуже вони сильно перевантажують макіяж. Тіні натуральних бежевих відтінків з легким сяйвом допоможуть виглядати молодше в більшості випадків і будуть доречні в вечірньому макіяжі.
Приділіть максимальну увагу віям – туш повинна наноситися якісно і акуратно та може бути на тон світліше ніж натуральний колір ваших волос.
Anti-age стиль брів: натуральність
Головне – не перестарайтеся з вищипуванням, тому що anti-age макіяж – це повна натуральність вигляду брів. Після 30-ти цьому потрібно приділити особливу увагу, оскільки брови відростають вже не так швидко.
Для макіяжу брів вибирай не темні відтінки – потрібно створити ілюзію тіні від волосків, тобто продукт для макіяжу брів може бути навіть на півтону світліше натурального відтінку волосся. Також використовуй маленькі, а не широкі штрихи, щоб домалювати відсутні волоски. Ідеально оформлені брови можуть врятувати будь-який макіяж!
Штрихи до вечірнього anti-age макіяжу, які допоможуть справити враження
Використовуйте світловідбиваючі частинки та ефект сяйва. Використовуйте шимер, тональний засіб та пудру з ефектом сяйва, тіні натуральних кольорів з легким сяйвом.
Нанесіть помаду натурального рожевого насиченого відтінку як базу, а поверх блиск з легким мерехтінням, який створює ефект вологих губ.
Підведіть очі олівцем оригінального кольору, не обов’язково чорним – коричневим, сірим, зеленим, синім. Навіть не найбільші очі відразу виглядають більше, але зробіть це дуже акуратно і не перестарайтеся.
Сподіваємося, також вам допоможуть поради, як зробити зачіску в легкому невимушеному природньому стилі, яка зменшить вам кілька років.
Поради візажистів допоможуть вам виглядати молодше в будь-якому віці. Мейкап в anti-age стилі здатний змінити вік жінки легко і безболісно!
Макіяж після 40 років: корисні поради, щоб мати сяючий вигляд