ГоловнаКрасуняМакіяж після 40 років: корисні поради, щоб мати сяючий вигляд

Макіяж після 40 років: корисні поради, щоб мати сяючий вигляд

З плином часу повинні змінюватися як звички по догляду за шкірою, так і особливості макіяжу. Вікові зміни після 40 років неминучі. Їх можна мінімізувати, але повністю приховати неможливо. А значить, необхідно переглянути те, як ми наносимо макіяж після 40 років, щоб не збільшувати вік ще більше. Корисні поради косметологів і візажистів допоможуть у всьому, щоб мати сяючий вигляд і ясний погляд. Отже, прості речі, які допоможуть в цьому

  1. Більш рідка тональна основа

Може здатися, що засіб щільної текстури «закриє» зморшки. Але дуже швидко вона навпаки — збереться в цих борозенках і видасть Ваш вік з лишком.

Щоб не спровокувати після 40 років підліткові прищі, потрібно брати тональний засіб, який дозволить шкірі «дихати».

  1. Нанесення пудри пензликом

Завдяки натуральним волокнам пензлика, шар буде пудри буде більш тонким і невагомим, а шкіра вийде сяючою і більш «легкою». Товстий шар пудри абсолютно точно не прикрасить пані більш поважного віку.

  1. Колір туші і підводки

Чорну туш для очей краще замінити темно-синьою, а чорну підводку — коричневою. Чорний колір старить очі, а кольорові тони — омолоджують.

  1. Ні – матовим тіням

Вони легко забиваються в зморшки, скочуються. Краще віддати перевагу атласною структурі з легким блиском, але ні в якому разі не можна додавати багато блиску.

  1. Кремові рум’яна

Для нанесення макіяжу після 40 років краще відмовитися від сухих рум’ян. Також варто віддати перевагу теплим тонам — наприклад, персиковому. Для нанесення потрібно використовувати м’який пензлик.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!