ГоловнаКрасуняРозповсюджені помилки в макіяжі, які псують весь образ

Жінки завжди намагаються мати гарний вигляд. Але інколи, накладаючи косметику, роблять це не вірно. Поради візажистів допоможуть уникнути цих помилок і мати свіже та сяюче обличчя

Які помилки в макіяжі слід уникати, щоб мати свіжий образ

Кожна жінка накладає макіяж, іноді мінімальний, іноді – більш яскравий. Але незалежно від вибраного способу косметики, часто допускаються розповсюджені помилки в макіяжі, які псують весь образ.

Тональний крем

Дуже важливо вибрати правильний тональний крем, адже він задає «тон» всьому макіяжу. Але, на жаль, неправильний вибір тонального крему – це одна з розповсюджених помилок. Щоб макіяж виглядав природно, важливо підібрати такий відтінок, який відповідає тону шкіри на шиї та зап’ястях. Візажисти рекомендують уникати занадто світлих або темних відтінків, тому що вони можуть створити відчуття неохайності.

Розповсюджені помилки в макіяжі – неправильне використання консилера

Консилер використовується, щоб маскувати недоліки шкіри обличчя. Одна з головних помилок – нанесення консилера перед нанесенням тонального крему

При використанні нашої улюбленої секретної зброї – консилера слід мати на увазі кілька речей: по-перше, консилер слід наносити після тонального крему, а не до нього. При нанесенні не використовуйте занадто багато засобу – використовуйте його тільки на місцях, де потрібне покриття.

Ще одна важлива річ, яку слід пам’ятати, – завжди використовувати консилер на один тон світліший за тон вашої шкіри. Консилер містить більше пігменту, ніж тональний крем, і забезпечує краще покриття темних плям, таких як темні кола, та освітлює темні ділянки, такі як ніс та куточки рота. Нанесіть пудру, щоб матувати та зафіксувати образ.

Контур губ

Якщо краї губ нечітко окреслені, губи можуть здаватися тоншими, ніж вони є насправді. Правильний спосіб зробити це – нанести олівець для губ відразу за природним контуром губ, аж до куточків рота.

Вибираючи колір, переконайтеся, що він не надто світлий і не дуже темний. Колір має бути таким самим, як ваша помада.

Надмірна кількість косметики

При нанесені макіяжу важливо бути охайними, не можна накладати багато засобів. Інакше обличчя буде здаватися не природним, можуть з’явитися візуальні «валики» на щоках чи підборідді.

Консилер для ідеального обличчя – 4 фото використання консилеру

BB-крем і CC-крем: в чому різниця цих кремів і для якої шкіри вони підходять?

Макіяж після 40 років: корисні поради, щоб мати сяючий вигляд

Ви не можете копіювати текст