ГоловнаКрасуняКонсилер для ідеального обличчя – 4 фото використання консилеру

Консилер для ідеального обличчя – 4 фото використання консилеру

Існують базові правила використання косметичних засобів і консилер тут не виключення. До уваги 4 фото, які покроково покажуть, як використати консилер для ідеального обличчя, щоб створити чудовий колір і вигляд сяючої шкіри. Також нагадаємо основні правила, я наносити б’юті-засіб.

Що таке консилер і як його правильно застосовувати

Цей косметичний засіб часто називають таємною зброєю. А все тому, що консилер дозволяє приховати вади шкіри, наприклад, темні кола під очима, або ж прищі чи невчасний висип на обличчі, розширені пори чи зморшки. З цього вже зрозуміло, що консилер використовується в макіяжі для усунення всіх вад шкіри обличчя. Б’юті-продукт має різну консистенцію та склад і вибирати його слід з урахуванням типу шкір та того, що ви хочете отримати використовуючи цей б’юті-продукт.

Покрокові правила нанесення б’юті-засобу – консилеру

Косметологи й інші фахівці б’юті індустрії весь час нагадують, що для того, щоб будь-який косметичний засіб був ефективним, слід правильно його використовувати. Тому буде доречним нагадати, як наносити консилер

  1. Підготовка обличчя. Будь-який макіяж починається з очищення обличчя. Це можна зробити за допомогою міцелярної води, тоніку; можна вмити шкіру обличчя за допомогою пінки або гелю для чистки обличчя.
  2. Тональний крем. Наступний крок будь-якого макіяжу – це нанесення тональної основи. На очищене сухе обличчя наносимо тональний крем, який має бути підібраний за кольором шкіри.
  3. Використання консилеру. Класичне використання консилеру: наносимо б’юті-засіб в зоні під очима. Це найпроблемніша ділянка, тому тут продукт потрібний насамперед.
  4. Маскування недоліків. Далі, за потреби, консилер наноситься в так звані проблемні зони, щоб приховати дрібні недоліки шкіри. Де саме і як, фахівці рекомендують вирішувати самостійно (або під керівництвом косметолога), зважаючи на особливості вашої шкіри.
  5. Фініш. Після маскування консилером всіх недоліків, слід нанести пудру – в ідеалі розсипчасту, тому що вони більш тонким шаром покриває шкіру. Або ж наносимо звичайну пудру. Важливо! Консилер краще вибирати дещо світліший за шкіру і вашу пудру, якою ви користуєтеся. Це важливо, щоб однаковий тон не позбавив консилер його важливої функції – висвітлення частини шкіри (це приховує недоліки).

4 фото використання консилеру для сяючого обличчя, щоб мати гарний контур

Ці прості фото краще тисячі слів покажуть, як на практиці можна використати цей б’юті-засіб, щоб підкорегувати як контур обличчя, так і приховати недоліки.

Наносимо консилер по контуру, починаючи з зони під очима

Наносимо коснилер по контуру починаючи з зони під очима

Консилер для ідеального обличчя – 4 фото використання консилеру, щоб отримати гарний контур обличчя, класичні правила нанесення б’юті-засобу

За допомогою спонжу (можна використовувати м’яку кисть), розтушовуємо консилер

Консилер для ідеального обличчя – 4 фото використання консилеру, щоб отримати гарний контур обличчя, класичні правила нанесення б’юті-засобу

Далі наносимо макіяж (пудра, рум’яна) і матимемо чудовий вигляд

Консилер для ідеального обличчя – 4 фото використання консилеру, щоб отримати гарний контур обличчя, класичні правила нанесення б’юті-засобу

BB-крем і CC-крем: в чому різниця цих кремів і для якої шкіри вони підходять?

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст