ГоловнаГосподиняЯкі кімнатні рослини знімають головний біль, очищують повітря, прибирають цвіль

Які кімнатні рослини знімають головний біль, очищують повітря, прибирають цвіль

Кімнатні рослини – це справжня окраса домівки й господині докладають багато зусиль для вирощування квітів вдома. Проте не всім відомо дуже корисна інформація про те, які кімнатні рослини знімають головний біль, очищують повітря, прибирають цвіль, допомагають при стресі та навіть видаляють шкідливі випаровування

Які кімнатні рослини допомагають в різних ситуаціях

Ця інформація може стати в пригоді, якщо ви плануєте розширити свій зимовий сад – тобто докупити нові рослини для дому. І, якщо дизайнерські ідеї стосовно розташування нових вазонів співпадають з тими кімнатними рослинами, які будуть допомагати – це створить красиву та здорову атмосферу вашого дому.

Лавр, мирт, фортунелла

Ці рослини дуже корисні, тому що в них є властивість знищувати шкідливі мікроорганізми в повітрі. Навіть деякі фахівці стверджують, що вони можуть зменшити кількість цих мікроорганізмів в триста разів. Тому часто ці рослини присутні в медичних установах.

Герань

Багато хто любить герань за її оригінальні квітки. Але не всі знають, що герань сприяє зменшенню головного болю. Якщо мучить мігрень, можна змащувати скроні ефірною олією герані й цей біль буде зменшуватися. Крім того, герань допомагає зменшити дратівливість та нормалізувати сон.

Фікус та гібіскуси

Ці кімнатні рослини чудово можуть впоратися та знищити стафілококи.

Хлорофітум

Ця рослина невибаглива стосовно догляду і при цьому дуже проста у вирощуванні.  І при цьому хлорофітум дуже активно поглинає цвіль і знижує окис азоту в повітрі. Тому його рекомендують ставити на кухні, а також в місяцях, де може бути надмірна кількість вологи (там з’являється цвіль в першу чергу).

Сансев’єрія

Ця чудова рослина, яку ще називають «Тещин язик», являється чудовим помічником в очищенні повітря від шкідливих речовин і пилу. Сансев’єрія допомагає при застуді, знімає стрес та допомагає нормалізувати рівень імунітету.

Алое

Всім відомі неймовірні властивості алое – і в медицині, і в косметології. А ще ця ніби проста рослина чудово справляється з прибиранням шкідливих випаровувань після ремонту. Фахівці радять ставити алое в кімнати, де на підлозі лежить лінолеум. Алое допоможе нормалізувати сон і позитивно впливає на біополе людини.

Бегонії

Чудовий дезінфектор повітря – це бегонії. Вони часто використовуються як засіб для поліпшення сну.

Розмарин

Ще чудова рослина, яка освіжить атмосферу у вашій домівці. Розмарин використовується в кулінарії, а ще він сприяє концентрації уваги і бореться з патогенною мікрофлорою в кімнаті.

Кактуси

Ці милі карлючки славляться своїми бактерицидними властивостями.

Які кімнатні рослини вибрати для кухні

Як правильно доглядати хлорофітум, щоб рослина була здоровою

Кімнатна рослина Тещин язик здатна покращити настрій і позбавити оселю від негативної енергії

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст