Догляд за кімнатними рослинами, крім часу та зусиль, потребує ще й певних знань. Адже наші кімнатні рослини мають свої потреби. Поради флористів, як правильно доглядати хлорофітум, щоб рослина була здоровою. Коли краще поливати, яке місце і освітлення для хлорофілітуму буде найвдалішим
Як правильно доглядати хлорофітум, корисні поради – полив, освітлення, місце
Хлорофітум – розповсюджена рослина і є практично в кожній домівці, де господиня виррощує кімнатні рослини. Він чудово виглядає в будь-якому інтер’єрі і, що важливо, не потребує надзусиль по вирощуванню. Але все ж таки, хлорофітум, як й інші кімнатні рослини, потребує певних правил по догляду
Освітлення для хлорофітуму
Дуже часто всі наше підвіконня заставлені горщиками з квітами, адже вони потребують багато сонячного світла. Але хлорофітум не відноситься до них. Якщо хлорофітум буде стояти під прямими сонячними променями, його листя назавжди змінить колір. Тому краще не робити цього. Ця рослина потребує менше сонячних променів, тому їй достатньо розсіяного освітлення. Що дуже спрощує місце вибору, де встановити цю квітку.
Крім того, хлорофітуми добре очищають повітря, і тому обов’язково один-два вазони варто розмістити на кухні.
Вдале місце для хлорофітуму
Досвідчені господині, які знаються на кімнатних рослинах, часто горщики з хлорофітумом підвішують у кашпо чи в спеціальних кріпленнях. Справа в тому, що ця рослина любить контактувати з повітрям. Також вдала ідея ставити горщики на полиці чи тумби, щоб листя звисало і не було обмежене з боків різними предметами. Крім того, хлорофітум не дуже любить сусідів, особливо в тому випадку, якщо вони знаходяться занадто близько. Тому для кращого зростання хлоррофітуму, його треба дещо відокремлювати від інших кімнатних рослин. Тобто варто виділяти хлорофітуму “особистий простір”.
Як правильно поливати хлорофітум
Часто помилка, яка допускається при вирощуванні хлорофітуму – неправильний полив. Чимало господинь «заливають» рослину і вона хворіє, а інколи і гине. Ця кімнатна рослина потребує помірного зволоження. Полив проводять тільки в тих випадках, коли ґрунт встиг висохнути на пару сантиметрів вглиб. Обприскування допускається лише у сильну спеку.
Кімнатні рослини необхідно підготувати до зими
Коли поливати кімнатні рослини взимку, а коли влітку та які правила поливу