Головна Господиня Одяг чорного кольору потрібно правильно прати

Одяг чорного кольору потрібно правильно прати

Спеціалісти підготували кілька базових правил для прання речей чорного кольору

  1. При пранні у пральній машині, речі можуть стати сіруватого кольору. Щоб цього не відбулося, необхідно прати тільки у режимі «Делікатне прання». Також у пральний порошок рекомендують додати трушки дрібної солі.
    Всі речі перед пранням треба вивернути навиворіт, потім закладаємо в барабан машинки і виставляємо температуру прання не більше 40 градусів. Але потрібно звертати увагу на тип матеріалу, адже деякі тканини не можна прати при температурі вище, ніж 30 градусів. Виробники дають позначку температурного режиму прання, звертайте увагу.
  2. Щоб зберегти і освіжити яскравий колір, допоможе наступний спосіб.
    Наповнюємо таз холодною водою і додаємо туди дві столові ложки оцту. Замочуємо в отриманому розчині чорний одяг. Залишаємо відмокати 20 хвилин, а потім віджимаємо одяг. Після цього можна прати ці речі, як робимо завжди.
  3. Освіжити чорний колір допоможе нам кава. Наливаємо у таз окропу і додаємо в нього меленої натуральної кави. Розчин повинен вийти дуже міцним. у цей розчин занурюємо вицвілий чорний одяг і залишаємо так на 20-30 хвилин. Потім цей одяг потрібно випрати руками делікатним миючим засобом.
  4. Харчова сода прийде на допомогу по догляду за блузами та рубашками чорного кольору. Набираємо в ємність теплої води і додаємо туди столову ложку харчової соди. Випрані чорні речі занурюємо у содовий розчин і залишаємо на 10-15 хвилин. Після цього добре виполіскуємо.

Ці прості правила допоможуть довше служити чорним речам і мати гарний насичений колір.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами