ГоловнаГосподиняОдяг чорного кольору потрібно правильно прати

Одяг чорного кольору потрібно правильно прати

Щоб зберегти насичений відтінок речей, одяг чорного кольору потрібно правильно прати

Спеціалісти підготували кілька базових правил для прання, щоб одяг чорного кольору залишався насиченим

  1. При пранні у пральній машині, речі можуть стати сіруватого кольору. Щоб цього не відбулося, необхідно прати тільки у режимі «Делікатне прання». Також у пральний порошок рекомендують додати трушки дрібної солі.
    Всі речі перед пранням треба вивернути навиворіт, потім закладаємо в барабан машинки і виставляємо температуру прання не більше 40 градусів. Але потрібно звертати увагу на тип матеріалу, адже деякі тканини не можна прати при температурі вище, ніж 30 градусів. Виробники дають позначку температурного режиму прання, звертайте увагу.
  2. Щоб зберегти і освіжити яскравий колір, допоможе наступний спосіб.
    Наповнюємо таз холодною водою і додаємо туди дві столові ложки оцту. Замочуємо в отриманому розчині чорний одяг. Залишаємо відмокати 20 хвилин, а потім віджимаємо одяг. Після цього можна прати ці речі, як робимо завжди.
  3. Освіжити чорний колір допоможе нам кава. Наливаємо у таз окропу і додаємо в нього меленої натуральної кави. Розчин повинен вийти дуже міцним. у цей розчин занурюємо вицвілий чорний одяг і залишаємо так на 20-30 хвилин. Потім цей одяг потрібно випрати руками делікатним миючим засобом.
  4. Харчова сода прийде на допомогу по догляду за блузами та рубашками чорного кольору. Набираємо в ємність теплої води і додаємо туди столову ложку харчової соди. Випрані чорні речі занурюємо у содовий розчин і залишаємо на 10-15 хвилин. Після цього добре виполіскуємо.

Ці прості правила допоможуть довше служити чорним речам і мати гарний насичений колір.

Корисні поради для господинь, як правильно прати різні речі, крім одягу чорного кольору

Корисні поради, як відбілити бюстгалетр вдома швидко і без великих витрат

Як вивести плями від поту на одязі за допомогою простих засобів

Поради як прати тюль, щоб позбутися жовтого відтінку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст